Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
20 santimden fazla bi yarık var herifte ve tırpanın ucu vücudunun arkasından çıkmış. Sen bundan kan akmayacağını mı söylüyorsun.... Luffy'nin yarası kanca ile açılmış, görece daha küçük... Cidden mi ya ahah. Kanca>Tırpan

Bence açlık yerine zehirlenmeye sürpriz paralize edici bi oka falan yüklen daha iyi seçenek.
Zoro hayvan gibi güçlü şuan. Ve tırpan ince bir çizgi gibi keser. Kocaman delik açmaz. Luffy ise koca bir delikle dolanıyor. Ki bunun da bir önemi yok. Mangada gördüğümüz şey luffy kan akmasın diye eliyle tutuyor ve kan patlaması oluyor. Zoroda böyle bir durum gözlenmiyor. Demek ki luffyden daha çok akmış. Bunun yanında o zamanki luffynin o yaraya dayanamayıp bayılması mümkün. Katakuri midesini deldi ona dayandı. Çünkü daha güçlü. Sense o dönemli ezik luffy ile şuan ki hayvanat Zoronun dayanıklılığını karşılaitırıyorsun. Bence daha mantığı al da gel. İyi forumlar :)

O açıdan bakıldığında haklı olabilirsin. Ama samuraylar diyarında kahraman olacaksa bu yaptığı kabul edilemez.

Shusui'nin çektiklerine bir üzülen ben miyi yahu? :ühü:
Zoro'nun kahramanlığına giden yolun başlangıcı bu hadise işte.

Orada senin söylediğin gibi kızları bırakıp kılıcın peşinden gitseydi ne kazanırdı ki sadece kılıcı geri almış olurdu ama şimdi Oden ve Kirpi'nin kızını kurtararak çok çok daha önemli bir işin altına imza atmış oldu. Hatta Kirpi'nin kızını tüm Wano'nun gözleri önünde kurtardı, kılıcın peşinden gitseydi bunların hiç biri olmazdı.

Orada senin söylediğin gibi kızları bırakıp kılıcın peşinden gitseydi ne kazanırdı ki sadece kılıcı geri almış olurdu ama şimdi Oden ve Kirpi'nin kızını kurtararak çok çok daha önemli bir işin altına imza atmış oldu. Hatta Kirpi'nin kızını tüm Wano'nun gözleri önünde kurtardı, kılıcın peşinden gitseydi bunların hiç biri olmazdı.
Ayrıca Shogun Orochi'ye saldırdı. Orochi korkak ve güçsüz bir karakter olabilir, ancak arkasındaki kişi Kaido. Kyoshiro'nun bakışlarından da Zoro'ya ilgi duyduğunu çıkardım ben. Bir planı var ve ona uygun gidiyor gibi şu anlık. Tabi, Oda nasıl işler bilemiyorum.

Zorojurocular Hasar'ı kabullenemiyor. Asil olay bu. Tamam Mangaka kanıtlı Karin guruldama efekti attin tamam demek ki vucud hem Kamazo'dan aldigi darbe hemde 6 gun mu 7 gun mu her neyse o kadar zamanin verdigi aclik hissiyle bayildi. Direkt Zoro'yu kusursuz yapmak icin "Acliktan" bayildi diyemessin. Istesende istemesende Kamazo'dan aldigi darbeyide soylemen gerekiyor. Cok degil sunu soyle yeterli "Zoro hasar ve aclik etkisiyle bayildi" bunu demek zor degil.

Sen bana o haliyle ayakta kalması için geçerli bir sebep söyle xD ona yüklenelim ?
kendi sebeplerini kendin bul kanki, ben senin muhakeme yeteneğine inanıyorum.

Orda Luffy çok yemek yemekten dalağı şişti. Dalağın şişince çok yemek yedikten sonra yüksek tempolu koşunca bir anda iki büklüm yerde kalırsın. Mangakada bunu mangaya uyarladı.

2.si ise uykuya dalıp dinlendirip '' Kan Faktörünü '' idrak edebilmesi gerekti, bu yüzden mangaka böyle bir yol izledi orada. Dümdüz gitseydi Croco'nunda '' Yanında su bile yok ne yapacaksın '' diye belirttiği gibi. Karnından falan çıkan kanlar ile Croco'ya vuracağını idrat etti, birazda dinlendi dalak şişmesinden dolayı. Sonrada Crocodile ile Kan Luffy olarak dövüştü.
Yani diyorsun ki o yara sayesinde Croco Luffy'e vurduğunu sansa da aslında kendine vurdu :S

Zoro hayvan gibi güçlü şuan. Ve tırpan ince bir çizgi gibi keser. Kocaman delik açmaz. Luffy ise koca bir delikle dolanıyor. Ki bunun da bir önemi yok. Mangada gördüğümüz şey luffy kan akmasın diye eliyle tutuyor ve kan patlaması oluyor. Zoroda böyle bir durum gözlenmiyor. Demek ki luffyden daha çok akmış. Bunun yanında o zamanki luffynin o yaraya dayanamayıp bayılması mümkün. Katakuri midesini deldi ona dayandı. Çünkü daha güçlü. Sense o dönemli ezik luffy ile şuan ki hayvanat Zoronun dayanıklılığını karşılaitırıyorsun. Bence daha mantığı al da gel. İyi forumlar :)
senin trolün de hiç çekilmiyor be agam

Hepsini birden yapabilirdi ama sorun orada.
Adam bayıldı. Saatlerce uyudu. Yemeğini yedi. Gücünü topladı iyice.
Bir 15 saat falan daha uyumak yerine gidip kılıcını alıp, sonra kızların yanına geri dönebilirdi. Ya da onları da yanına alırdı vs vs.
Yemeğini yedikten sonra yatıp, kılıcı yaban ellerdeyken o kadar saat uyumasın bi zahmet.

Bir Zoro fanı olarak tırpandan bayıldı diyorum.

Morgans balta ile Garp'ı deldi. Kaçabilecek kadar zamanı oldu. Yarı komedi de olsa.

Squardo, Wb'ye kılıç soktu. Mf'deki handikabı oldu.

Zoro da Killer tırpanına kafa attı. Böyle böyle dayanıklıkta zirveye gelecek.

Ayrıca Shogun Orochi'ye saldırdı. Orochi korkak ve güçsüz bir karakter olabilir, ancak arkasındaki kişi Kaido. Kyoshiro'nun bakışlarından da Zoro'ya ilgi duyduğunu çıkardım ben. Bir planı var ve ona uygun gidiyor gibi şu anlık. Tabi, Oda nasıl işler bilemiyorum.
Kyoshiro Zoro'nun duygularını net şekilde anlıyor bence. Fakat uygun zaman olmadığını biliyor. Yasu'nun ölümün boşa gitmemesi için uğraşıyor adam. Birliğin toplandığını da biliyor vs. Veya cidden Wano'yu kendi için isteyen birisi de olabilir :D İleride görürüz bakalım kaç taraflı oynayacak.

Bir Zoro fanı olarak tırpandan bayıldı diyorum.

Morgans balta ile Garp'ı deldi. Kaçabilecek kadar zamanı oldu. Yarı komedi de olsa.

Squardo, Wb'ye kılıç soktu. Mf'deki handikabı oldu.

Zoro da Killer tırpanına kafa attı. Böyle böyle dayanıklıkta zirveye gelecek.
Yanliz Morgan Garp'i kestigi halde adam yari uykulu halde yatip hissetmiyor yarayi. Zoro'da gelir insallah bu seviyeye.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 9)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık