Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Anlamadığım bir nokta var hacı, hard Zoro fanısın, Law ve Kid'e Luffy yancısı diye kızıyorsun buna anlam veremedim. :D

Yani Zoro'nun kendisi zaten Luffy'nin sağ kolu. :D
Hard mı? :D Şöyle ki; Zoro zaten tayfanın bir parçası yani Luffy onu davet etti ve 2.kaptan yani aslında yancısı değil. Ama tayfasını bırakıp yanında takılan adam yancısı oluyor. Kid'i de şimdi kurtarınca insan ister istemez düşünmüyor değil :D

Hard mı? :D Şöyle ki; Zoro zaten tayfanın bir parçası yani Luffy onu davet etti ve 2.kaptan yani aslında yancısı değil. Ama tayfasını bırakıp yanında takılan adam yancısı oluyor. Kid'i de şimdi kurtarınca insan ister istemez düşünmüyor değil :D
Tayfasını bırakmadı ki Law, aksine bunlara kızdı "Lan nasıl tayfaya dil uzatırsınız?" diye. Yani teki yardımcı kaptansa öteki de müttefik gibi. Yani yorum farkı biraz. :D

Ayden'e not: Konu Law değil, yine çemkirme. :oleyo2:

@Densetsu no Samurai

War arc tarzı bir son olacağını sanmıyorum One Piece'de. Yani tüm karakterleri bir adaya toplayıp orada çözmez Oda tüm sorunları. Böylesi aşırı basite kaçmak ve böyle yapan serilerin sonu pek hayırlı olmuyor. :D
Ben de son savaşın sadece Mf Hq'da değil Marijois'da da olacağını ve Teach'le olan hesaplaşmayı ayrı işleyeceğini düşünüyorum. Son Savaş en az iki kulvardan işlenebilir. Hatta G5 üssü(Eski Mf) bile dahil olabilir. Kutsal Toprakları önlü arkalı sarabilirler.

Ben de son savaşın sadece Mf Hq'da değil Marijois'da da olacağını ve Teach'le olan hesaplaşmayı ayrı işleyeceğini düşünüyorum. Son Savaş en az iki kulvardan işlenebilir. Hatta G5 üssü(Eski Mf) bile dahil olabilir. Kutsal Toprakları önlü arkalı sarabilirler.
Marineler ile savaşta Sabo ve Dragon'u ana karakter olarak işleyebilir bence. Korsan Kral kapışması Teach ve Luffy arasında olacak bence de.

İki ordu çarpışsın canım, ama tüm sorular ve cevaplarını tek bir arc'da, tek bir mekanda çözmeye çalışmasın. En nefret ettiğim olay kurgusu. Gerekirse 5 sene uzatsın.
Öyle olmaz zaten. Raftel'in işlenişi başka olur son savaşın işlenişi başka olur. Raftel'de her şeyi öğrendikten sonra Roger'ın yapamadığını yapar. Belki Im mevzusu Raftel'de açıklanmaz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık