Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Luffy tabi ki bir tık üstte olacaktır Zoro'dan. Ancak bu fark Zoro'yu bir alt lige ait yapacak kadar bir fark değil, hele Zoro'yu Sanji'yle aynı lige koyduracak kadar, asla! Allah korusun :D Bu Luffy'yle eşit güçte olacak demek değil kesinlikle. Luffy kaptan ve tayfadaki en güçlü kişi o olacak her zaman.
Bana göre Zoro, Luffy'den başkasına kaptan demeyecek kalibrede bir adamdır. Potansiyel ve irade olarak tepeye oynayacak karakterlerin arasındadır.

Zoro H. Haki açarak potansiyelini ve farkını bir kez daha belli etsin istiyorum. Beklentim o yönde. Luffy KK olduğunda Zoro amiral (amiral seviyesi Yonkou'ya yakın dersek), Sanji ise şuanki ortalama Sağ kol seviyesi olur diyorum. Bu kabaca tahminim ilerleyen zamanlarda değişebilir. KK'yı Yonkou'ları ipe dizen bir karakter olarak görmüyorum ayrıca. One Piece'te zirve ve zirveye yakın karakterler birbirlerine her zaman diş geçirebilir. Bu KK-Yonkou-Amiral için geçerli gibi şimdilik. Misal, Akainu'nun üst düzey tehdit oluşturmayacağı bir karakter yok. Handikapsız, normal şartlarda gerçekleşen bir Amiral-Yonkou karşılaşması görsek iyi olurdu. Yarıda kesilse de olur o vs.
Bir iki tik farklardan alt lige koysak bu sefer Sanji<Zoro denklemini kurmuş olacagız o zaman. O zaman her 3'üde ayrı bir lig'de olacak. Cidden sahsi dusuncem Luffy'nin liginde ne Zoro'nun nede Sanji'nin olabilecegi yonunde. Tamam Zoro'da irade var farkındayım hatta Kral Haki bekliyorum ondan ama her iradesi olanın her seyi iyi olacak mantigiyla ilerlersek 1 2 kisi bu isi bozmus olacak. Kaptan deme mevzusuna ayak basmak istemiyorum,sadece Zoro'nun agirligina kalmis bir olay.

Ben alt paragrafina katiliyorum. Kk seviyesinin has ozelligi oldugu icin Yonkou + dedim. Sanji'ye "amiral= - " olur demistim o zaman "amiral -" alıyorum o zaman. Farklı liglere koyacaksak.

Vay arkadaş hiç okumamış ya la xD
''Luffy çok öncesinde bi darbe alıyor, -gerçi bu aynı gün içinde mi oluyordu Alabasta'ya hakim değilim- sonra bi anda yürürken düşüyor, la o kadar da yemek yedik ne oluyor ki diyor. Tak bayılıyor.''

Bu kadarını okuduk daha ne yapak ya alla alla :gamyon:

''Luffy çok öncesinde bi darbe alıyor, -gerçi bu aynı gün içinde mi oluyordu Alabasta'ya hakim değilim- sonra bi anda yürürken düşüyor, la o kadar da yemek yedik ne oluyor ki diyor. Tak bayılıyor.''

Bu kadarını okuduk daha ne yapak ya alla alla :gamyon:
Olm o zaman yemek yemiş birine o da mı açlıktan gitmiş diyerek ne demek nereye varmak istemektesin. İroni yapıyorsan bu seviyede ironiyi kimden ve nereden öğrendin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 57)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık