Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
@Sir Crocodile
Bu kelepceler Luffyninkiler gibi kısıtlı mı, yoksa kisilmamis kelepçe mi, bahsedilmis miydi? Hatirliyondur belki diye soruyom. Baya yük taşıyor adam normalde bayilmasi gereken yerde. Luffyninkiler gibi ise olabilir tabii.
Kairoseki kelepçe kullanılıyor diye hatırlıyorum. Yoksa adam her türlü meyvesini kullanır orada. Yoksa zaten hapisteler kelepçe takmalarının pek bir olayı yok kairosekili olmasa. Diğer tarafta Croc,Ace ve Shiki gibi isimlere de kelepçeyi taktıklarını gördük. Shikinin bacaklarında takılı diye kesip kaçıyor. Croc hapisten çıktığında kelepçeleri çözülünce tavanda delik açıp kaçıyorlar. Ace ise kelepçelerden kurtulamadığı için meyvesini kullanamıyor.

Kairoseki kelepçe kullanılıyor diye hatırlıyorum. Yoksa adam her türlü meyvesini kullanır orada. Yoksa zaten hapisteler kelepçe takmalarının pek bir olayı yok kairosekili olmasa. Diğer tarafta Croc,Ace ve Shiki gibi isimlere de kelepçeyi taktıklarını gördük. Shikinin bacaklarında takılı diye kesip kaçıyor. Croc hapisten çıktığında kelepçeleri çözülünce tavanda delik açıp kaçıyorlar. Ace ise kelepçelerden kurtulamadığı için meyvesini kullanamıyor.
Luffynin Wanodaki olanı ile aynı mı acep gücü azaltilan? :hmm: Demek sırf meyve gücünü kisiyor bu şeyler. Luffy Rosada hapishaneye dokununca falan bile bayiliyordu neredeyse herhalde.

Deniztasi tam hali hareket dahi ettiremiyordu sanırım denize düşmüş gibi.
O kelepcelere göre iyi taşımış Daz.

Edit:Marco falan da takmıştı sanırım . Ben kelepçe olayını yanlış düşündüm sanırım

Farklı durumlar. Lawın hedefini başkası yaptı. Zoro ise kendi yapacak.
Ne alaka şu cümle Law hedefini başkası yendi diye mi yaftalanıyor komik bir yorum olmuş, Law elinde imkan olsa Dof'a elini bile sürmeden yenmek istiyordu Kaido'nun öfkesini ona yöneltmeye çalışması, Schiliği bıraktırmaya çalışması sırf bu yüzden yani o hedef işini falan geç sen :S Zoro zırlamış mı zırlamış banane o saatten sonra gidip yenerse yensin Mihawk'ı zaten Mihawk ona kalmayacakta neyse o başka yerin konusu.

Luffynin Wanodaki olanı ile aynı mı acep gücü azaltilan? :hmm: Demek sırf meyve gücünü kisiyor bu şeyler. Luffy Rosada hapishaneye dokununca falan bile bayiliyordu neredeyse herhalde.

Deniztasi tam hali hareket dahi ettiremiyordu sanırım denize düşmüş gibi.
O kelepcelere göre iyi taşımış Daz.
Adam güçlü zaten bak hapishanenin kendi içinde bazı kuralları var. Mesela şurada adam diyor ki ''Ne yaptığını sanıyorsun? Buraya gelip patrona saygı göstermiyorsun. Orada oturup yemek mi yiyeceksin? Tüm yeni gelenler ekmeklerini patrona verirler'' diyor.

Sonra Daz'ın hapishanesine gittiğimizde yani zaman farkı olmaksızın nerdeyse oraya en son gelenler onlar. İlk önce başka bir hapishaneye gönderiliyor orada çıkan isyan sonucu diğer tayfa üyeleri kaçıyor Daz ve Croc ise kaçmayı reddediyorlar. Daha sonrasında ise ID'ye geliyorlar. Fakat baktığında adamların Daz'a bakış şekli çok farklı artık adamlara ne yaptıysa. Zaten Daz da diyor ''Sıkılmaya başlamıştım'' diye. :)

Ek olarak farkındaysa hapiste ki diğer kişide kelepçe yok. :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık