Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bundan sonra boss diye cizmez sanırım da nerede gorecez kim bilir? :bilmem:

Lucci ve Enel ayrı Croco ayrı gibi duruyordu da Croco güçlü, o belli. Dof ayarı çıksa dahi yeterince güçlü olur ki öyle cizildiler bir nevi. :D

Luffy Croco olayına Shanks Balık olayı gibi bakalim bari. MF Croco iyidir. Lakin Daz Bones için aynini diyemiyecem ama. Level 4 idi sanırım.
O da güçlü gelir. Onun da ID de bir kaç sahnesini çizdi mangaka kendi seviyesin de ki adama kafayla tek atması. Kendi hapishanesinde ki adamların buna korkarak bakması falan değişik sahnelerdi. Bunun dışında 4 seviye düşük değil fazla oradanın en güçlülerinden biriyse bile 2 yıl sonrası daha güçlenmiş hali çok iyi iş yapar. Ivankov bile 5. seviyeydi yani...

Amirallerin Luffy’ye daldığını gören Marco bizzat kendisi araya giriyor ama Mihawk’ı görünce Vista’yı gönderiyor çok NET.
Kılıç ustası karşılaşması mantıklı olan zaten.

Ayrıca yenilmiş adamın geri dönüşünden çok birşey beklemeyin. Lucci de Croco da YK3'ten yukarı dönmeyecekler. Ben YK4 diye düşünüyorum şahsen. Bir Jack etmeleri mümkün değil gibi.

Yahu Sağ kol ve Sol Kol'u karşılaştırıp Sol kolun sağ kola karşı gücsüz olmasi sizce normal degil mi?
Aslında op evreninde sol kol kavramı yok diye biliyorum. Seri boyunca geçtiğini hiç hatırlamıyorum. Queen ise sağ kol olarak geçiyor. Hatta o üçlü direk sağ kol olarak geçiyor. Yinede kendi aralarında bir hiyerarşi var. JAck abi çekiyor mesela King ve Queen'e. Onun dışında dediğinde haklısın zaten. Daha güçsüz olması gerekiyor.

Aslında op evreninde sol kol kavramı yok diye biliyorum. Seri boyunca geçtiğini hiç hatırlamıyorum. Queen ise sağ kol olarak geçiyor. Hatta o üçlü direk sağ kol olarak geçiyor. Yinede kendi aralarında bir hiyerarşi var. JAck abi çekiyor mesela King ve Queen'e. Onun dışında dediğinde haklısın zaten. Daha güçsüz olması gerekiyor.
Yorumlara bakıyorum Kata karşilastirilmasi var. O yuzden dedim :/

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 16)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık