Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bence fazla ileri gittin.
İkili ilişkiniz nasıl bilmem. Arkadaşın yaptığı için de doğru demem. Ama seninki de çok fazla.

Bence sakin olun. Gerilinecek bir durum yok. Değmez.
Ne demişim de fazla ? Adamın yaptıklarını görmedin mi ? İlkinde bir şey bile demedim ikincisinde söyledim. Nerede fazla gitmişim ahlaksızlık yapmamış mı yani ?

Birine hakarette edebilirsin ama yorumlarını değiştirmek falan çok basitçe değil mi ?

Luffy Kralice Arıdır.
Aynen. Çok doğru tespit. :alkis:

Ne demişim de fazla ? Adamın yaptıklarını görmedin mi ? İlkinde bir şey bile demedim ikincisinde söyledim. Nerede fazla gitmişim ahlaksızlık yapmamış mı yani ?

Birine hakarette edebilirsin ama yorumlarını değiştirmek falan çok basitçe değil mi ?
Bak sinirlenmene, rahatsız olmana bir şey demiyorum farkındaysan. Onun yaptığı hoş değildi.
Ama seninki daha kötü.

O şakayla kaka sınırı üzerine gelip bir ayağını kaka tarafına atmışsa, sen iki ayağınla birden o tarafa geçmişsin. Durum bu.

İlk o başlatmış olabilir ama ileri giden de sensin.

Eleştirmek için söylemiyorum. Taraf falan da tuttuğum yok. Belki tartışmanın hararetinden farkında değilsiniz diye uyarmam gerektiğini hissettim.
Gerçekten değmeyecek şeyler için bu kadar yıpranmak ve yıpratmak kötü bir şey.

Bak sinirlenmene, rahatsız olmana bir şey demiyorum farkındaysan. Onun yaptığı hoş değildi.
Ama seninki daha kötü.

O şakayla kaka sınırı üzerine gelip bir ayağını kaka tarafına atmışsa, sen iki ayağınla birden o tarafa geçmişsin. Durum bu.

İlk o başlatmış olabilir ama ileri giden de sensin.

Eleştirmek için söylemiyorum. Taraf falab da tuttuğum yok. Belki tartışmanın hararetinden farkında değilsiniz diye uyarmam gerektiğini hissettim.
Gerçekten değmeyecek şeyler için bu kadar yıpranmak ve yıpratmak kötü bir şey.
Adam yorumumu değiştirip ''Beynim Yok''a getirmiş üzerine artı bir yapmış. Sanki ben yazmışım gibi.

Ve bunu gayri ahlaki bir şekilde yapıyor peki buna karşılık ne demişim, ahlakla ilgili sıkıntın var demişim.

Şimdi senin yorumu değiştirip beynim yok yapıp, artına bir mi eklemem gerekiyor şaka yapmam için sen şaka ile terbiyesizlik arasındaki farkı bilmiyor musun ?

Birine hakaret bile edebilirsin kafan atar falan ama yorumlarını değiştirmek bunlar ne ya, hem de hiç bir muhabbetinin olmadığı birine.

Neyse zaten kaldıramamış demek yorum atacağına hakaret attığına göre.

Artı adama hiç sinirlenmedim senin yazdıkların daha fazla gerdi beni diyebilirim çünkü ortada bir şaka yok ahlaksızlık var ve buna karşılık söylediğim tek şey de ahlaksızlık yaptığı.

On numera beş yıldız. :artiz: Araya bir iki mistik bir şeyler serpişse tadından yenmez yahu.
Ice Age izliyoruz Wanoda :artiz: bi bu eksik

Queen neden dino? Jack mamut idi. Illa dinoya gerek yoktu. Mistik olmaz artık. Insallah flying 6 bari iyi meyveleri havali havali olur. Ha bu arada

King - Skypieans
Queen - Insan
Jack - Balıkadam sanırım. :/

Ice Age izliyoruz Wanoda :artiz: bi bu eksik

Queen neden dino? Jack mamut idi. Illa dinoya gerek yoktu. Mistik olmaz artık. Insallah flying 6 bari iyi meyveleri havali havali olur. Ha bu arada

King - Skypieans
Queen - Insan
Jack - Balıkadam sanırım. :/
Dinozor temalı bir tayfanın en güçlü adamlarından birinin dino olması gerekiyordu ama. Hybird formları baya şekil şukul olur aslında.
King, Queen ve Jack ırkları yazdığın gibidir muhtemelen.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 13)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık