Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Konuşmuyorum. Vicdanlara sesleniyorum :D

Yenip geçerler tatlıları malesef seviyorsunuz ama.

Kimse Kata = Jack demedi fakat o edebiyatı yapmadan önce şunu atayım.

https://onepiece.fandom.com/wiki/Big_Mom_Pirates

Açın tüm kadroya bakın.Bunlar birde bilinenler.Ondan sonra komutanların gücünü konuşun.Kaido tarafı bu adamları nasıl dengeleyecek ? Soruyorum nasıl ?

Adamlarda görünen 3 yıkımcı uçan altılı bir de Hawkins ile Apoo.Ek olarak ucube Smile çöpleri.

Adamlar Kaido hariç şu ana kadar hepi topu 11 kişi falan kaydadeğer isim olarak.Öyle koca ana genetiğinden güçlü çocuklarla dolu değiller.

Başka üyeler çıkmazsa elbette ki komutanları yıkımcılar çok daha güçlü olacak o yüksek ödüller de o yüzden verildi zaten.Gücü göstermek dengenin nasıl kurulduğunu anlatmak için.Aksi takdirde adamlar bu kadar isimle nasıl başa çıksın.Bir Jack mesela karşısına Oven + Daifuku falan alacak ki öyle başa çıksınlar.

Yenip geçerler tatlıları malesef seviyorsunuz ama.

Kimse Kata = Jack demedi fakat o edebiyatı yapmadan önce şunu atayım.

https://onepiece.fandom.com/wiki/Big_Mom_Pirates

Açın tüm kadroya bakın.Bunlar birde bilinenler.Ondan sonra komutanların gücünü konuşun.Kaido tarafı bu adamları nasıl dengeleyecek ? Soruyorum nasıl ?

Adamlarda görünen 3 yıkımcı uçan altılı bir de Hawkins ile Apoo.Ek olarak ucube Smile çöpleri.

Adamlar Kaido hariç şu ana kadar hepi topu 11 kişi falan kaydadeğer isim olarak.Öyle koca ana genetiğinden güçlü çocuklarla dolu değiller.

Başka üyeler çıkmazsa elbette ki komutanları yıkımcılar çok daha güçlü olacak o yüksek ödüller de o yüzden verildi zaten.Gücü göstermek dengenin nasıl kurulduğunu anlatmak için.Aksi takdirde adamlar bu kadar isimle nasıl başa çıksın.Bir Jack mesela karşısına Oven + Daifuku falan alacak ki öyle başa çıksınlar.
4 novalari var, 5 tane flyin6 var. Neden Kaido tayfasinda sadece 3 komutan var da başka kimse yok gibi bahsediliyor????

4 novalari var, 5 tane flyin6 var. Neden Kaido tayfasinda sadece 3 komutan var da başka kimse yok gibi bahsediliyor????

İşte güçlü kişiler var. Mesela Amande falan Holdem'den falan daha güçlüdür. Ancak KAido'nun ordusu baya büyüktü. Üstüne deniz taşından bir çok silah var. 4 Tane önemli En Kötü Nesil'den korsana da sahipler. Uçan altılıyı pek önemsemiyorum. Page One üzerinden gidersek az çok ne oldukları belli gibi. Oven'dan güçlü olmayabilirler.

Kaido'nun ordusunun fazla olması ve deniz taşına sahip olması sıkıntı yaratır. Bir şekilde dengeliyor mangaka.

Queen gibi şeye benziyecegine buna benze daha iyi :D

Smoothieye de kurban olun :hıh: kadın karizma yahu
Big Mom ne güzel tutmuş işte. :p

Cidden güçlü nam salmış adamlardan bahsediyoruz.4 nova yok Apoo,Drake,Hawkins ve 5 altılı var.Başka kaydadeğer kimse görmedik yıkımcılardan başka.Smile zoanları bile onda bir adam çıkıyormuş ki çıkanların da seviyesi ortada.Amande ve şöyle güçlülerle https://onepiece.fandom.com/wiki/Charlotte_Mondée bu adamlar nasıl başa çıkacaklar bireysel olarak güçlü olmazlarsa.Mantıklı değil.

Tamam seviyorsunuz anladık ama biraz da görün yani.Asıl sizin dediğiniz gibi tatlı komutanlar tam olarak eşit olsa koca ananın bunları çoktan imha etmesi gerekirdi devler falan aramadan.

King'in full zoan formu cidden leş. Umarım hybrid formu güzel olur. Düz hali ise karakterine bağlı olarak değişir. Öyle bir karakter resmeder ki Oda, o kıyafetle daha karizma durur. Onun için beklemek lazım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 22)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık