Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ulen madem adamsın o kadar oradaki 40 yıllık emektar ahçıların günahı neydi niye kestin biçtin adamları öldü bu herifler xD Onlara adamlık,babalık yapıp niye affetmedin.Asıl adamlık orada Wb gibi bağrına basmaktır Squardo gibi. Adamlık konusunda şirazesi şaşmış baya adamlık yapıyor ama yanlış yerde değil mi ? @RedTeroR
Ya geçmişte yaşadıgı bir durum yuzunden boyle ani hareketler yapmasi gayet normal. Adamin fiziksel gorunusu ile dalga geciyorsun, ne yapar bu adam? Hemde kucukken daha olgunlasmamis zamaninda?

Biz elemana adam değil diyoruz, @Aiden çıkıp en güçsüze getiriyorlar diye cevap veriyor :artiz:

En güçlü olsa ne olacak ? İki kere vurduğu yıkılmayıp ananı döverim dediğinde elemanla iş birliği bile yapabilecek kapasiteye sahip, kıvrak bir karakter sonuçta :gamyon:
Yok senden ötürü demedim onu yahu, gücüne laf edenlere dedim. :) Annemi yenecen mi demesine ben de sinir olmuşumdur.

Kata ananı döverim derse
Yahu güldürme bu kadar biz de insanız. :hhh::hhh:
Biz elemana adam değil diyoruz, @Aiden çıkıp en güçsüze getiriyorlar diye cevap veriyor :artiz:

En güçlü olsa ne olacak ? İki kere vurduğu yıkılmayıp, Kata ananı döverim derse, sahi mi beraber yapalım diyebilecek kapasiteye sahip, kıvrak bir karakter sonuçta :gamyon:
En güçlü olmadığı kesin.En güçsüz çıkmayabilir ama en güçlü olmadığı kesin.Bunu söyleyince kızıyorlar neden en güçlü olamayacağını anlatınca.

Bu serinin gördüğü en boş adamdır Kata.

İlk başta verdiği etkiyle yeni bir Akainu mu geliyor diyorduk sonra top kek çıktı :artiz:
Ulen madem adamsın o kadar oradaki 40 yıllık emektar ahçıların günahı neydi niye kestin biçtin adamları öldü bu herifler xD Onlara adamlık,babalık yapıp niye affetmedin.Asıl adamlık orada Wb gibi bağrına basmaktır Squardo gibi. Adamlık konusunda şirazesi şaşmış baya adamlık yapıyor ama yanlış yerde değil mi ? @RedTeroR
Önce kardeşlerim için diye dövüşüyordu. Sonra anamı öldürecek misin demeye başladı. Delikanlılık dayağı yiyene kadar Kata efendide.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık