Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Katakuri'nin, Queen'den güçsüz çıkmasının bir yolu yok. Bir defa verdikleri izlenimden bile az çok bir şeyler anlıyorsun. Queen son yaptıklarıyla boş adam izlenimi verdi bana. Katakuri'nin değeri anlaşılır.
Katakuri güçlüdür de Queen boş adam izlenimi vermedi la hiç. Tam teşekküllü bi komutan bildiğin.

Katakuri güçlüdür de Queen boş adam izlenimi vermedi la hiç. Tam teşekküllü bi komutan bildiğin.
Big Mom'ı o durumda gereksiz yere daha da kızdıracak kişi boş iş yapıyordur hacı. Gereği yoktu yani. Queen daha çok yerini bilip akıllıca hareket yapsa daha çok hoşuma giderdi. Evet bazı karakterlerde tam aksi hoşa gidiyor ama Jack'te ne kadar kuru sıkı olduğunu gördük o yüzden Queen'de de kuru sıkı çıkacak diye bekliyorum.

Big Mom'ı o durumda gereksiz yere daha da kızdıracak kişi boş iş yapıyordur hacı. Gereği yoktu yani. Queen daha çok yerini bilip akıllıca hareket yapsa daha çok hoşuma giderdi. Evet bazı karakterlerde tam aksi hoşa gidiyor ama Jack'te ne kadar kuru sıkı olduğunu gördük o yüzden Queen'de de kuru sıkı çıkacak diye bekliyorum.
Unuttuğumuz şey bunların korsan olduğu ve her koşulda mantığa başvurmadıkları. Bu dediğin Queeni ahmak yapar, evet ama bi yonkou komutanından beklenilmeyecek bi şey değil.
Böyle şeyleri ben de eleştiririm ama durduk yere olursa. Fakat burada BigMom mekanını basmış adamın, diklenmesi normal. Ace gibi sırf artistliğine sağa sola saldırıp, adım duyulsun diye yonkouya saldırsa ona da mal deriz. Ama mesela aynı işi Luffy de yapar. Yapar ama onun amacı denizlerdeki en özgür adam olmak. Haliyle aynı kefeye konulacak şeyler değil.

G4'e eş değer saldırıları var. Jozu'nun nesi var?
Dof'un nerde g4 eş saldırıları var yahu ? Double Culverin durdurduğu yerden bahsediyorsan.Koskoca uyanışıyla bir zahmet bir saldırıyı durdursun.Kata uyanış kullanmadan Snakeman dövdü,Cracker g4ün kolunu kesti.Dof ne yapabildi g4e karşı.

Güç anlayışına bağlı. Savaşın seyrini değiştirebilecek tüm unsurlar güçtür. Hız, zeka, teknik, silah. Jozu fiziksel olarak ve dayanıklık olarak daha iyi olabilir ama totalde Dof kadar güçlü değildir bence. Dofu Yk2, Croco'yu Yk4 olarak görüyorum. Zamansız harcananlarda bugün.
Güç anlayışıma bağlı olarak Dof'u 3.adam altı görüyorum zaten.Fiziksel gücü eh işte,haki kullanımı oldukça sıradan,hızı falan da Kata'nın yanında oldukça sönük kalıyor.Ki kendisi bile g2 e hızlı diyor.Bu adamın hiçbir özelliği komutanlar kadar iyi değil benim için.Bi meyvesi ve hakimiyeti oldukça iyi hakkını vermek lazım.G4ün pinpon topuna çevirdiği adam benim için bırak 2.adamı,3.adam bile olamaz.

Dof'un nerde g4 eş saldırıları var yahu ? Double Culverin durdurduğu yerden bahsediyorsan.Koskoca uyanışıyla bir zahmet bir saldırıyı durdursun.Kata uyanış kullanmadan Snakeman dövdü,Cracker g4ün kolunu kesti.Dof ne yapabildi g4e karşı.

Güç anlayışıma bağlı olarak Dof'u 3.adam altı görüyorum zaten.Fiziksel gücü eh işte,haki kullanımı oldukça sıradan,hızı falan da Kata'nın yanında oldukça sönük kalıyor.Ki kendisi bile g2 e hızlı diyor.Bu adamın hiçbir özelliği komutanlar kadar iyi değil benim için.Bi meyvesi ve hakimiyeti oldukça iyi hakkını vermek lazım.G4ün pinpon topuna çevirdiği adam benim için bırak 2.adamı,3.adam bile olamaz.
Ama Doflamingo g4'le savaşırken vücudu enkaz haldeydi.

g4'ü ilk kullanmanın kader. İlkin amirale bile kullansa pinpon topu olacaktı senaryo icabı. Diğer dediklerine katılıyorum ama benim için Yk1 >> Yk2 >> Yk3 olduğundan Dofu Yk2 yapıyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık