Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Googleda son dakika arka plan diye aratması ve görseli indirmesi 10 saniye. Görsele yazı eklemesi 20 saniye. Görseli internete geri yüklemesi 10 saniye. Link kopyalayıp burda paylaşması 5 saniye. Sapma olabilir diye +-5 saniye. Toplamda 45 +-5 saniye.
Iyiymis. Öylesine dediydim ama süre hesaplaman güzel olmuş :gamyon:

Bu arada hater değilim. Yanlış :)

Görmedi. Zoro ayakta ona bakarken gidiyor. Zoro sonra bayılıyor. Gyuunun Zoronun bayıldığından haberi bile yok. Sağ alt köşe. Zoro adama sırtını dönük ayaktayken gyuu yola çıkmış bile. Zoro da şaşırıyor zaten neden gidiyor diye. Ünlem işareti var. Gyuu kesin birşeyler biliyor.

Haklısın görmemiş. Mangayı daha dikkatli okumak lazım. Yoksa ağzı olan konuşuyor sonra bir de üstüne laf anlatmaya çalışıyoruz. Hey gidi heyyy :artiz:

rOronoA zoRo saati geldi ;)
Bu resmi aldım. Zoro saatlerinde kullanırız :alkis:

Haklısın görmemiş. Mangayı daha dikkatli okumak lazım. Yoksa ağzı olan konuşuyor sonra bir de üstüne laf anlatmaya çalışıyoruz. Hey gidi heyyy :artiz:

Bu resmi aldım. Zoro saatlerinde kullanırız :alkis:
Zoro’nun havasını Kyoshiro söndürecek gibi gözüküyor bence.Şöyle çakıyla durdurur gibi Asura durdurursa gör o zaman sen Zoro saatlerini.:hhh: 5 çayı içerler artık yeşil yeşil.Kyoshiro muhtemelen denjiro düşman olmayacak ama havasını söndürmesi için düşmanlık şart olmayabilir. :D

Afedersiniz Gyukkmaru pic gibi gülüp gitmiş. Zoro'nun düşecek olduğunu anladığı için öyle bir sırıtış yapmış olabileceği hiç akla gelmiyor herhalde.:D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık