Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Adam babasını reddediyor, başkasına babası var diyor. Bu karara neden saygı duymasın Rayleigh?

Korsan yazilmayan kuralları yok mu? Oğlum diyor WB adama. Onun babalığını sorgulamak Rayleigh'e yakışmaz. Reylinin gelmesi de WB'ye ve Ace'in kararına hakarettir
Yahu Ace'in soyledigine niye bakiyorsun ki? Ace duzgun karar verecek bir kabiliyette degil ki. Kendi basina giden dusuncesiz kararlar alan bir adam. Ray'de Ace dedi diye gelmeyecekse Ray'i sorgulamak gerekir.

Yahu Ace'in soyledigine niye bakiyorsun ki? Ace duzgun karar verecek bir kabiliyette degil ki. Kendi basina giden dusuncesiz kararlar alan bir adam. Ray'de Ace dedi diye gelmeyecekse Ray'i sorgulamak gerekir.
Bence Rayleigh'in gelmeme sebebi o değil. Ace bir korsan ve ele de geçirilmiş olsa başının çaresine bakabilmeli bence. Ace Luffy'ye bu tarz bir şey de söylüyordu yanlış hatırlamıyorsam.

Tabii ölecek ulan çocuk niye gelmiyor dersen de kendi yaptığı bir seçim yüzünden öldü.

Rayleigh'in Luffy'i eğitmesi de Roger ile Garp düşmandı ama kankaydılar yav diye de değil. Luffy'de Roger' ı gördü. Peki Ace'de gördü mü? Dostlarını bırakmaması dışında Roger ile benzer bir yönleri yok.
Ace çocuk değil kaç yaşında eleman, 20'ye dayanmış yaşı. Babam dediği adam WB. Rayleigh ile tek bağlantısı Roger ve Ace onu reddediyor.

Reyli Ace'i egitmesi Roger 'a benzetmesi veya sapka dahi olabilir ama Ace ile bağı yok yani.

Zoro, Kid'e baba diyen Luffynin oğlunu neden kurtarsin?

Ace çocuk değil kaç yaşında eleman, 20'ye dayanmış yaşı. Babam dediği adam WB. Rayleigh ile tek bağlantısı Roger ve Ace onu reddediyor.

Reyli Ace'i egitmesi Roger 'a benzetmesi veya sapka dahi olabilir ama Ace ile bağı yok yani.

Zoro, Kid'e baba diyen Luffynin oğlunu neden kurtarsin?
Ace ile bağı oldugu icin onu kurtarmasi gerekmez. Kaptan'ın oglu, kaptanin senin icin her seyi yapiyor ve canini seve seve verebilir Ray icin. Tek seferlik bir iyilik cok gorulmemeli. Ray'in Ace'n verdigi kararlarin yanlis oldugunu orda ona yardim ederek ispatlayabilirdi zaten. Ama Ray'in kurtarmasi bir zorunluluk olarak gorulemez ustte dedigim gibi. "Kurtarmaya calismayacagim" demisse bitmistir zaten.

Ace ile bağı oldugu icin onu kurtarmasi gerekmez. Kaptan'ın oglu, kaptanin senin icin her seyi yapiyor ve canini seve seve verebilir Ray icin. Tek seferlik bir iyilik cok gorulmemeli. Ray'in Ace'n verdigi kararlarin yanlis oldugunu orda ona yardim ederek ispatlayabilirdi zaten. Ama Ray'in kurtarmasķ bir zorunlu olarak gorulemez ustte dedigim gibi. "Kurtarmaya calismayacagim" demisse bitmistir zaten.
Ben korsan oldukları için Reyli haklı diyorum baba fikrine saygı duyması olaraktan :D

Zoro'nun da Kid'e Law'a baba diyen kişiye yardım etmesini istemem, gerek yok. Karara saygısızlık gibi geliyor WB'nin baba onuruna

WB ve Roger'da olduğu gibi seri sonu iki kral olacak yinr belli oldu; Zoro ve... Zoro işte. Diğerine kral demeye dilim varmadı :(
Luffy'nin biraz değişmesi lazım bence kişilik olarak. Azıcık akıllansa, olgunlaşsa daha çok severdim. Ama büyük ihtimal Garp gibi olacak, 70 yaşına da gelse aynı kalmaya devam edecek. Bu yönüyle seven de vardır tabi ama insanın aklına Korsan Kral olarak uymuyor şu imaj.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 10)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık