Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Teach eğer meyvesinde ustalaşmış olarak karşımıza çikarsa + Yami Yami'nin verdiği avantaj ile en güçlü Yonkou olarak karşımıza çikacaktır. Şuanlık "En güclu Insan" Lakabı muhtemelen Shanks'tedir. Shanks'in 3 haki de zirve olduğunu varsayarak bu ihtimal normal. Her ne kadar Teach'in Hakisiziliğinin yetersizliği söz konusu varsa meyveden kapatıp bir tık üst olacaktır. En düsük yonkou olarak Bm ve Kaido'nun oldugu söylenmis. Bu soyleme katilmiyorum. Soylem cok tutarsiz geliyor her ne kadar shanks ve teach en guclu 2 yonkou ise en fazla >= olacağı kanaatindeyim. Zaten en güçlü Yonkou'ya Kk seviyesi demek normaldir bence. Teach Kk seviyesidir.

Sen formu hiç okumuyorsun heralde bizimkine rakip mi tükenir bir Roger ile vs atmadı arc başladıktan sonra :oleyo2:

Problem yok Nova teklemeye devam :at:
Delirmiş adam KK olsa da deli işte o sayılmaz. :D
Yani yonko dövüşü görmeden ölmek istemiyorum :gamyon::üzgünüm: Özellikle bu ikisi arasındaki daha çok merak uyandırıyor bende. Fiziksel güç bazlı.

Kaido o vs'den kalkar da 3 nova ile az da olsa kapisir. Hem bizimkiler zarar veremedikten sonra Kaidoya ne fayda
Big Mom'ı küçümseme. Kaido 100'se kadın 98'dir en az.

Luffy vs Teach Yonkou dövüşü olacak. Hatta KK. Başka görür müyüz bilmem. :D

Teach eğer meyvesinde ustalaşmış olarak karşımıza çikarsa + Yami Yami'nin verdiği avantaj ile en güçlü Yonkou olarak karşımıza çikacaktır. Şuanlık "En güclu Insan" Lakabı muhtemelen Shanks'tedir. Shanks'in 3 haki de zirve olduğunu varsayarak bu ihtimal normal. Her ne kadar Teach'in Hakisiziliğinin yetersizliği söz konusu varsa meyveden kapatıp bir tık üst olacaktır. En düsük yonkou olarak Bm ve Kaido'nun oldugu söylenmis. Bu soyleme katilmiyorum. Soylem cok tutarsiz geliyor her ne kadar shanks ve teach en guclu 2 yonkou ise en fazla >= olacağı kanaatindeyim. Zaten en güçlü Yonkou'ya Kk seviyesi demek normaldir bence. Teach Kk seviyesidir.
Ben meyve 3 ile Teach zirve olur diyorum. Şu an en zayıf olarak görüyorum yonkolardan.

Sırf goro goro ile Magellandan tek yiyen Teach zirve oluyorsa WB'ye baya hakaret olur gibi ama :gamyon:
Big Mom'ı küçümseme. Kaido 100'se kadın 98'dir en az.

Luffy vs Teach Yonkou dövüşü olacak. Hatta KK. Başka görür müyüz bilmem. :D
Big Momu benim dışımda herkes küçümsüyor ya forumda :D BM önceki arc misyonu bitti diye yenilir diyorum. Kaido bu arc adamı

Ben meyve 3 ile Teach zirve olur diyorum. Şu an en zayıf olarak görüyorum yonkolardan.
3 meyveyle kk+ olur zaten. Roger veye Wb Teach'in karşısına çiksa Kralları gelse dahi alamaz muhtemelen. Teach'le dovusup avantaji olan shanks'tir. Cunku meyvesi yok. Teach'te meyve iptaline calisacagini varsayarsak Shanks vs Teach'te, Teach 2 meyveli olarak Shanks'le mucadele edecektir.

3 meyveyle kk+ olur zaten. Roger veye Wb Teach'kn karşısına çiksa Kralları gelse dahi alamaz muhtemelen. Teach'le dovusup avantaji olan shanks'tir. Cunku meyvesi yok. Teach'te meyve iptaline calisacagini varsayarsak Shanks vs Teach'te, Teach 2 meyveli olarak Shanks'le mucadele edecektir.
Kaido ve BM'de meyvesiz saldırıları efektif baya. Sırf meyveye bel bağlayan tipler değil ki Kaido ejder meyvesiz Luffy'e saldırısı daha güçlüydü. Ayrıca Teach 2x acı çekiyor. Deprem meyvesi en güçlü yapmasa da o seviyelere çıkardı bence Teachi. Shanks alır mı bilmem ama :/

Goro goro ile zirveye konunca WB meyve çocuğu mu demek geliyor içimden :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 10)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık