Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Dof'un dayanıklılığı g4 süresini aşar ve Luffy yenilirdi. Bazen dayak yiye yiye kazanırsın.
Luffy'nin kolezyumdaki dövüşlerinde yorulduğu,g4ün süresinin kısaldığı benim için.Kata karşısında 2 saat g4 açabilen adam Dof karşısında 20 anca açabildi.İllaki geliştirmiştir de g4ün süresini de 20 dakikadan 2 saate çıkması baya abartı benim için.

Luffy'nin kolezyumdaki dövüşlerinde yorulduğu,g4ün süresinin kısaldığı benim için.Kata karşısında 2 saat g4 açabilen adam Dof karşısında 20 anca açabildi.İllaki geliştirmiştir de g4ün süresini de 20 dakikadan 2 saate çıkması baya abartı benim için.
Dof'un iç organları patlamış, Sai'nin bunak dedesiyle Luffy'nin dövüşü mü önemli ? G3'e yamulan adam :(

Yeti Cool kardeşlerde Punk Hazard'da Brook, Sanji ve Zoro'yu bayıltmışlardı, arc'ın cilvesi bunlar. Arc'ın sonu önemli, ortasının biraz gerisinde ne olduğu önemli değil :artiz:

20 milyonluk çöpler Zoro'dan Brook'tan falan güçlü müydü? Hayır alakası bile yoktu, şuankide aynı hesap işte.

Zoro'nun Sanji'nin Brook'un daha önce pekçok kez yaptığı '' Dikkat dağılmaları '' bunlar. Yoksa Zoro, Kamazo'dan o darbeyi sittin sene yemezdi. Kamazo ezikliğine yansın, Zoro'nun omzundaki tırpanı çıkaramadı daha, Zoro sırıtırak izin vermedi buna.

İşin ilginç tarafı gerçekten Kamazo'nun Killer olduğu bilinmese Kamazo çöpten ibaret bir adamdı, ne zaman dandirik Kid'in adamı olduğu öğrenildi o zaman büyütüldü, göğlere çıkarıldı. Garipsiniz gerçekten ya.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık