Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
@Alpamis hem Naruto hem OP'den bir sürü güzel sahne attım ona da bak istersen.

Ayrıca Katakuri konusunda, sen olayı kaçırmışsın sanırım. Benim yumruk atma ile derdim yok. İlk önce @Aiden Naruto'nun sadece klon ve Rasengan'dan ibaret olduğunu söyledi. Ben de o mantıkla Luffy de sadece yumruk dedim. Sen araya girdin.

O sebepten senin bana dediğini ikinize birden cevap olarak vereceğim. Naruto ne yapacaktı?
Gotunden ışın mı çıkaracaktı?

@Alpamis hem Naruto hem OP'den bir sürü güzel sahne attım ona da bak istersen.

Ayrıca Katakuri konusunda, sen olayı kaçırmışsın sanırım. Benim yumruk atma ile derdim yok. İlk önce @Aiden Naruto'nun sadece klon ve Rasengan'dan ibaret olduğunu söyledi. Ben de o mantıkla Luffy de sadece yumruk dedim. Sen araya girdin.

O sebepten senin bana dediğini ikinize birden cevap olarak vereceğim. Naruto ne yapacaktı?
Naruto çıkarıyordu aslında. Bir de genel eleştiri geldi aklıma. Naruto'nun bir zamandan sonra her şeye Rasengan yaptığı gibi bir gerçek de var. Luffy'nin öyle bir savaşı olmadı bile. Ama Rasengan tarzı bir şey Luffy'e de lazım bak bu da ayrı bir şey. :D

Benim yumruk atma ile derdim yok. İlk önce @Aiden Naruto'nun sadece klon ve Rasengan'dan ibaret olduğunu söyledi.
Sasukenin skill listi ile Narutoya bakıyorum. Bu seride Naruto sevilmesi çok anormal.

Hayır, Naruto fanlari hiç anne baba sahibi olmadan büyümenin anne babasının abisi tarafından katlini yüzbinlerce kez izlemesinden daha üzücü olduğunu düşünmelerini da gördüm. Naruto, Boruto falan en en sevilmeyecek ana karakter.

Sasukenin olaylara tepkisini Itachi dovusune kadar eleştiren de. Neden? Çünkü Naruto annesiz babasiz büyümüş bu daha üzücü imiş

Sen Naruto darbe aldığında aha Naruto düştü diyor musun? Ben diyorum ki kesin klon bu. Raiton, katon,suiton yapar mı diyor musun? Hayır çünkü işi gücü rasengan.

Narutoyu güzel yapan dövüşleri ve bana göre Gailer, Kakashiler, Akatsuki ekibi falan. Naruto kesinlikle değil

Naruto çıkarıyordu aslında. Bir de genel eleştiri geldi aklıma. Naruto'nun bir zamandan sonra her şeye Rasengan yaptığı gibi bir gerçek de var. Luffy'nin öyle bir savaşı olmadı bile. Ama Rasengan tarzı bir şey Luffy'e de lazım bak bu da ayrı bir şey. :D
Luffy de her şeye Gear yapıyor, vitesleri değiştirmesi Rasengan ile eşit olmadığını mı gösteriyor ? Naruto da Rasenganını geliştiriyor sonuçta :artiz:

Luffy de her şeye Gear yapıyor, vitesleri değiştirmesi Rasengan ile eşit olmadığını mı gösteriyor ? Naruto da Rasenganını geliştiriyor sonuçta :artiz:
Aynı şey mi hacı? Luffy gear da bir sürü farklı şey yapıyor.

Naruto'nun Rasengani nasıl bir şey biliyor musun? Hani dövüş oyunlarında fazla iyi olmayan oyuncular seçtiği karakterin güzel bir hareketini bulur da ful ona yüklenir ve karşıdakini gıcık ede ede ardı ardına onu kullanır ya...

İste Naruto'nun Rasengani öyle bir şey olmuştu.

Aynı şey mi hacı? Luffy gear da bir sürü farklı şey yapıyor.

Naruto'nun Rasengani nasıl bir şey biliyor musun? Hani dövüş oyunlarında fazla iyi olmayan oyuncular seçtiği karakterin güzel bir hareketini bulur da ful ona yüklenir ve karşıdakini gıcık ede ede ardı ardına onu kullanır ya...

İste Naruto'nun Rasengani öyle bir şey olmuştu.
Yuh yani adam rasenganı shurikene bile çevirdi daha ne yapsın :artiz:

---SPOILER---

Ace flashbacki var, hasırşapka yapmayı Kawamatsu öğretmiş. Kawamatsu'nun soyu hasırşapkalar konusunda uzmanmış.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 12)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık