Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu arc bizi hiç tahmin etmeyeceğimiz şeylerin beklediğini düşünüyorum. Hele bir de kutsallar ışık söndürme mevzuuna Wano arc bitiminde, Wano'da start verirse sen kargaşayı o zaman gör.

İki imparatoru o adaya getirmesinin, bu ikilinin birbirini nötürlemesinden daha iyi bir sebebi olmalı.
Sence bu ark sonunda Oda Luffy için ne düşünüyor olabilir ? Önemli nokta bu değil mi ? Kaido'nun yenilmesi önemli değil.Yenen kişi Luffy olmayacak. Bm ile ortaklaşa indirseler bile tatmin etmez bizi. Yazarın gözünden bakacak olursak Luffy Yonkou indirebilecek güçte birisi olsaydı hikaye zaten yolundan çıkmış olacaktı. Buna göre Luffy'nin power up alması gerektiğini düşünüyorum çünkü Luffy'nin güç seviyesi Yonkou'ya yakın olmalı. Bu da Amiral gücü demek. Eğer Amiral gücüne gelecekse de Shanks'tan yardım alması gerekiyor bence. Bu ark Luffy'nin kılıç yeteneklerinde gelişme olacağını düşünmüştüm ama hikaye o yöne gitmiyor şuan. Buna göre uyanış konusunda beklentilerim var bu ark. Ondan sonra da BB ile savaşacağı bir arka doğru yola çıkar . Shanks power up için var diyorum yani.
Amirallerin gelmesini de hesaba katarsak şenlik bizi bekliyor anlaşılan.:fool:
Amiral nereye geliyor ?

Sence bu ark sonunda Oda Luffy için ne düşünüyor olabilir ? Önemli nokta bu değil mi ? Kaido'nun yenilmesi önemli değil.Yenen kişi Luffy olmayacak. Bm ile ortaklaşa indirseler bile tatmin etmez bizi. Yazarın gözünden bakacak olursak Luffy Yonkou indirebilecek güçte birisi olsaydı hikaye zaten yolundan çıkmış olacaktı. Buna göre Luffy'nin power up alması gerektiğini düşünüyorum çünkü Luffy'nin güç seviyesi Yonkou'ya yakın olmalı. Bu da Amiral gücü demek. Eğer Amiral gücüne gelecekse de Shanks'tan yardım alması gerekiyor bence. Bu ark Luffy'nin kılıç yeteneklerinde gelişme olacağını düşünmüştüm ama hikaye o yöne gitmiyor şuan. Buna göre uyanış konusunda beklentilerim var bu ark. Ondan sonra da BB ile savaşacağı bir arka doğru yola çıkar . Shanks power up için var diyorum yani.
Şu seriide en son ilgimi çeken kişi Luffy, rakiplerini bi şekilde devre dışı bırakıyor zaten, nasıl olacağına da kafa yormayı pek istemiyorum. Benim Luffy ile ilgili beklentim kaybetmesi yönünde, Wano özgürleşsin, Luffy kaybetsin, artık nasıl olacaksa! Luffy kaybettikten sonra yardım için birilerimi gelir, bahsettim ışık söndürme planı devreyemi sokulur, nasıl olur bilmiyorum ama Luffy kaybedip bir daha eğitime versin kendini, şu haliyle yonko amiral karşısında görmeyi geçtim, bi önceki arc 2 komutan aldı bu adam, onu bile kabul edemiyorum.

Diyorsun ya BB ile savaşacağı arka doğru yola çıkar, Luffy şu haliyle nasıl Karasakal ile çarpışacak bir fikrin var mı? Malum, karasakal meyve yeteneğini ortadan kaldırabiliyor, Luffy'de sürekli meyve tabanlı teknikler üzerine güçleniyor, nasıl olacak bu iş?
Sanırsam mangaka bu durumu göz önünde bulundurarak bu arc Luffy'e kokadan daha üstün bir gücün eğitimini veriyor... Bakalım olaylar nasıl gelişecek.
E kardeş, sen daha olayı anlamamışın geldin kıskanlıktan bahsediyorsun. :gamyon:

Hem Perona'yla da 2 yıl aynı evde kaldı, eğitim falan bahane, banane:hıh:
Perona da tatlı kız şimdi, onla da yatmış olabilir.

Hangi olayı anlamamışım?

Şu seriide en son ilgimi çeken kişi Luffy, rakiplerini bi şekilde devre dışı bırakıyor zaten, nasıl olacağına da kafa yormayı pek istemiyorum. Benim Luffy ile ilgili beklentim kaybetmesi yönünde, Wano özgürleşsin, Luffy kaybetsin, artık nasıl olacaksa! Luffy kaybettikten sonra yardım için birilerimi gelir, bahsettim ışık söndürme planı devreyemi sokulur, nasıl olur bilmiyorum ama Luffy kaybedip bir daha eğitime versin kendini, şu haliyle yonko amiral karşısında görmeyi geçtim, bi önceki arc 2 komutan aldı bu adam, onu bile kabul edemiyorum.

Diyorsun ya BB ile savaşacağı arka doğru yola çıkar, Luffy şu haliyle nasıl Karasakal ile çarpışacak bir fikrin var mı? Malum, karasakal meyve yeteneğini ortadan kaldırabiliyor, Luffy'de sürekli meyve tabanlı teknikler üzerine güçleniyor, nasıl olacak bu iş?
Sanırsam mangaka bu durumu göz önünde bulundurarak bu arc Luffy'e kokadan daha üstün bir gücün eğitimini veriyor... Bakalım olaylar nasıl gelişecek.
Dediğin gibi Luffy sürekli kazanıyor bir şekilde , bu benim de ilgimi çekmiyor ama Luffy kaybedince kazandığından çok kaybetmediğine seviniyorum. Bahsettiğim gibi bu arkın sonunda Wano konusunda şüpheliyim ben. Bence Wano'da yenilecek tek kişi Shogun olacak. Gerisinde kalan pek kimse yok zaten , en fazla Kaido'nun komutanları da harcanır bir şekilde. Adamlar zoraki destekliyor Shogunu gibi çünkü halkın geneli açlık hapis vs gibi şeylerle uğraşıyor. Kaido Wano'yu kaybedince ki bu da fabrikalarının yakılıp yıkılması ve bu haberin gazetelere ulaşmasıyla sağlanabilir.Tıpkı geçen ark daki gibi yani. Bu şekilde Kaido da Bm gibi adasından yani Wano'dan çıkıp Luffy'nin peşine düşmüş olacak. Wano için olabilecek en büyük özgürlük budur diye düşünüyorum ben. Özellikle Katakuri savaşı benim için hayal kırıklığı olmuştu. Luffy'e power up gerekiyor bunu da Shanks'dan sağlar veya BB ile savaşıp kaybeder ve kaçmak zorunda kalır. Yani bu işin içine Kaido ve Bm'yi de yine katarsa kesinlikle kaçması şaşırtıcı olmaz . Shanks'ın yanına giderse de orada nihai bir power up alır. Ayrıca Luffy'nin sürekli meyve tabanlı savaştığını sanmıyorum. Baya baya hakiye yükleniyor ama henüz 2 yıl geçmesine rağmen hakide kendini geliştirebileceği vurgulanmak isteniyor diye düşünüyorum. Özellikle Wano'da ve Katakuri savaşında sürekli bir 2 yıllık araya gitti. Sadece temellerini kullanabilir halde. Ama kullanıyor yani meyve güçleri kadar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık