Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Gelmeyeceğini ima etti bana göre, gelirse ters köşe olur biraz. Ki gelmesini çok isterim, şu ortamda büyük iş yapar.

Ancak. Weevil ile dövüşmesi daha olası ve mantıklı.
Nekonun tek başına Kingi geçmesi olanaksız. Hava kuvvetleri olmadan Big Mom korsanlarından kaç tane eleman dahi geçemiyor. Bu Neko nasıl girecek peki ülkeye?

Nekonun tek başına Kingi geçmesi olanaksız. Hava kuvvetleri olmadan Big Mom korsanlarından kaç tane eleman dahi geçemiyor. Bu Neko nasıl girecek peki ülkeye?
Bana da öyle geliyor. Oda nasıl bir yol izler bilmiyorum ama seçeneği Marco olmaz gibi, çünkü Weevil ile dövüşmesi daha olası.

Bana da öyle geliyor. Oda nasıl bir yol izler bilmiyorum ama seçeneği Marco olmaz gibi, çünkü Weevil ile dövüşmesi daha olası.
Weevil buyruk altına girer o problem olmaz bence :T ne diyin??

Weevil + Marco + Nekomamushi vs Smoothie + Peros + Daifuku + Kalan BMP

Böyle bir senaryo görür müyüz peki? Ne olur? Smootiheye hakaret etmeden cevapla, misliyle dönerim

Jack mi kaido mu?
Zoro'nun 5-6 kişiyle dövüşme ihtimali var. Jack, King, Ashura, Orochi, Kyoshiro ve Kaido. Bunların hepsinin belli bir altyapısı var ve Zoro bu yazdıklarımdan en az iki kişiyle dövüşecek. Zoro'nun üst limiti en kötü ihtimalle, tekrar ediyorum en kötü ihtimalle Jack'tir. Bu herifin ödülü de 1 milyar zaten. Wano'da bize her yer Trabzon anlayacağın.

Weevil buyruk altına girer o problem olmaz bence :T ne diyin??

Weevil + Marco + Nekomamushi vs Smoothie + Peros + Daifuku + Kalan BMP

Böyle bir senaryo görür müyüz peki? Ne olur? Smootiheye hakaret etmeden cevapla, misliyle dönerim
Weevil eğer Marco'nun yoldaşlarını katletmeseydi ve gerçek oğlu olsaydı olabilirdi. Ama basit bir kukla sadece. Sanmam.

Marco Weevil'i halleder ve öyle gelirse büyük ihtimal yaralı olur.

+ Smoothie'ye niye hakaret edeyim, hakaret etsem elime ne geçecek. Weevil'in seviyesi belirsiz, ama en kötü sağ kol dersek bence orayı paramparça ederler Neko ve Marco ile. Smoothie dışı biraz yetersiz kalıyor.

Weevil Beyazsakal'ın gerçek oğlu çıkmayacak bence. Ki değil %90.
Bence önemli değil. Sonuçta Whitebeard'a baba diyenlerin umursadığı bir kan bağı yok. Weevil ben de Oyaji'nin oğluyum derse birbirlerini kucaklayabilirler.
Sonuçta diğerlerinin aksine o bir ömür babası o diye bilmiş. Kendi seçimi falan değil yani.
Ki olmadığı bu kadar olasıyken bence gerçek çocuğudur da.

Weevil eğer Marco'nun yoldaşlarını katletmeseydi ve gerçek oğlu olsaydı olabilirdi. Ama basit bir kukla sadece. Sanmam.

Marco Weevil'i halleder ve öyle gelirse büyük ihtimal yaralı olur.

+ Smoothie'ye niye hakaret edeyim, hakaret etsem elime ne geçecek. Weevil'in seviyesi belirsiz, ama en kötü sağ kol dersek bence orayı paramparça ederler Neko ve Marco ile. Smoothie dışı biraz yetersiz kalıyor.
Ben ciddili dövüş sanmam. Olursa Marconun gücünü göstermeye yönelik olacağını düşünüyorum.

Smoothie Marcoyu falan fena harcar da diğerleri leş. O yüzden Marcolar alır. :p

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 10)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık