Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Değil. Zirveyi amaclayanlar belli. Teach, Kid ve Luffy. Gerisinden ne umuyoruz ki anlamadim. Tayfalari en komplr olan bunlar.
Yani öyle tabi. Bu konuda bir problemim yok zaten ama hikaye Roger'inki gibi olmak zorunluluğu ne zamandan beri var? Aynı tip dostlar/düşmanlar da edinmeyecek. Luffy biraz Roger'i andırıyor diye aynı yolu yürümek zorunda da değil neticede.

Bahsettiğimiz konu ''Law'ın seri sonunda zirve karakterlerden biri olup olmayacağı'' değil mi? Ben ona göre yorum yapmıştım. Güç olarak yeni WB olmaz ama misyon olarak çıkabilir. Kid ile Law'ın o konuda şansı var.

Law'ın hedefi neydi? Kaido'yu indirmek. Kaido bir imparator yani serinin en güçlü 4 korsanından birisi. Yani serinin şu anki zirvelerinden birisi. Law'ın Dof ile kişisel geçmişi olabilir ve bu esnada geçmişin getirdiği sonuçlar ile daha farklı söylemlerde bulunmuş olabilir . Ama bu Law'ın hedefi sadece Dof'tu, sonrasında hedefsiz kaldı gibi bir duruma yol açmaz bence. Ben, Law'ın ölmeyeceğini düşünüyorum. O yüzden bekliyorum yani.

Sağ kol olayına gelirsek; Teach'in sağ kolu Shilliew başından beri Teach'in yanında değildi. Sonradan gelip tayfaya katılabildi. Keza Law da Sababody'de esirlerden bir tanesini güçlü diye tayfasına katmıştı. O konu çözülür her türlü.
Tamamdir :D Çok tartistim bugün Law ile ilgili. Çok seyapmadan yaziyim.

Ben Zoronun da Sanjinin de Law'dan üstün Kid'den ise altta olacağını düşünüyorum seri sonu.

Tayfaya adam almaz alsa da Teach gibi hin biri olmadığı için almaz. Tayfası aile ortami daha çok. Ben cidden misyonu bitti olarak görüyorum. Yani bir Teache bakıyorum bir Kide bir de Luffye, Law cidden daha yok zirve olacak seviyesi. O ameliyat tanıldıktan sonra neden kullanilmasin ki?

9 kından birisi gelmez. Gelirse Mugiwaraya gelir.
İşte o yüzden Luffy engel dedim.
9 kın olayı da bir başka mevzu evet. Ama ben Kawamatsu'yu çok sevdim. :utan:
He tek sebebim o mu?

Evet. :flaugh:

Bir de ortam yosmalarına! korumalık yaptığından belki kınlıktan kovula da bilir. :oleyo2:

Ülke dış dünyaya açılıyor. Bu sebeple kınlar da dünyaya açılabilir belki. Oden bile korsanlık yapmış zamanında. Kınların azad olma zamanı geldi bence.

Doffy'nin yenildiğini görmek istemiyordu. Law'ın aklında o gücü kullanmak hiç olmadı.

Law; " Ben ölsem de Kaido senin peşine düşeceği için sorun değil. Artık seninde işi bitti. " gibi sözler sarf ediyor.

Bunu diyebilen bir insan zaten alabileceği en ağır yaraları almış, Luffy'i de öylesine zor durumlarda görmüş. Verseydi o zaman niye vermedi? Verip nasılsa Luffy artık rahatça indirebilir ben öleyim niye demedi??
Ameliyatı yapınca da ölüyor , yani değişen bir şey yok o söylediğinde. Verseydi o zaman niye vermedi dediğin sorunun cevabı da hareket edemeyecek kadar çok zarar görmüştü ve o kadar zaman bulamayacak durumdaydı. Ayrıca Luffy'e de o zaman o kafadayken o ameliyatı yapar mı diye sorsaydın ben de yapmaz derdim. Artık işler değişti .Law da değişti.

Yani öyle tabi. Bu konuda bir problemim yok zaten ama hikaye Roger'inki gibi olmak zorunluluğu ne zamandan beri var? Aynı tip dostlar/düşmanlar da edinmeyecek. Luffy biraz Roger'i andırıyor diye aynı yolu yürümek zorunda da değil neticede.
Insanlar kadeh tokusturacak WB - Roger sahnesi istiyor. Olmasına gerek yok. Ben yeni 4 yonkonun Luffy, Kid, Teach ve Shanks olacağını düşünüyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık