Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yalnız yardım aldığından haberi yoktu.Sonrasında fark ettiğini söylüyor zaten.Kata'nın hain olmasıyla ne alakası var yahu.Diğer evlatları çok mu seviyor Bm'yi.Zorunluluktan yanındalar.Smoothie King'i alırsa vay canavar korsanlarının haline bu arada :D
Smoothie baya bir seviyor. Annesi olmadığı zaman bile arkasından konuşturmuyor. Evlat gibi evlat. Elli yaşında hala anasının yanında kalan adamdan zaten ne beklenir. :/ @Aiden Haksız mıyım?

Suitten önce Oven vurduğu sahne hız konusunda ne seviyede olduğunu net gösteriyor Sanji'nin..Suit olmadan da anlık(bir süreliğine) görünmez olabiliyordu adam..Böyle bir seviyeyi en son ne zaman görmüştün??

Gözlem mevzusunda Katakuri sahnesini baz alabiliriz mesela, burada da ''en azından'' 2 hamleyi görebilecek derece gözlemi mevcut olduğu sonucunu çıkarırız.

+Şimdi tüm bunlara bir suit eklendi Sence Law'ın, Sanji'yi görmeye yetecek gözlem hakisi var mı bunu tartışabilirz.

Dof'a gireceksek şayet zararlı çıkarsın..Öncelikle bu adamın gücü çok ters Law'ın gücünü bildiği halde ezilmekten başka bir şey yapabildi mi Dof'a,yaptıda biz mi görmedik ? Luffy'nin bile anası ağladı kazanacam diye..Dof'u ne Drake'le ne de Lawla bir tutabilsin şu konumda..

Güçlü olmasından bahsetmiyorum ben, Kaido'nun ana güçlerinden birini almasından, bizim ikilinin Law'dan geri planda kalmasından bahsediyorum..

Drake>Page1 falan değil sen nova olduğun öyle olması gerektiğini söylüyorsun sadece..Benim için öyle bir kural yok.Gayet Kaido'nun yıkımcısı olmayıp Drake'den güçlü elemanları vardır..Page1'nın meyvesi net iyi Drake'İn meyvesinden,şimdilik tek bilinen bu ne yazıkki..
Luffy holdemin ağzından kızı kurtardı görünmeden. Aynı hızda Zoro da diğer headlinerin yanında geçip milleti kesip gitti. Zoro da son derece anlık görünmeden saldırabiliyor.

Smoothie baya bir seviyor. Annesi olmadığı zaman bile arkasından konuşturmuyor. Evlat gibi evlat. Elli yaşında hala anasının yanında kalan adamdan zaten ne beklenir. :/ @Aiden Haksız mıyım?
Haklısın. Imzami atarım
Alırsa gelirim ama bu Kata>Smoothie gerçeğini değiştirmiyor :D
Olmaz ama böyle. Smoothie > Katakuri yaw. Smoothie hem genç daha. 2 3 yıla geçer onu. Merak etme.

Smoothie yaş 35. Ödül 932k
Katakuri yaş 48. Ödül 1.047k

Smoothie 48 yaşında, 13 yil daha korsan olsa Katayi 2ye katlar :S Gel vazgeç bu yanlıştan

Güçlü ise alırda aynı zamanda. Bu kadar basit. Law Sanji'den önemsiz diye gidip bütün novalar Kaido'ya dalsın Sanji gitsin o haliyle Queen'e mi dalsın?

Nova olmak bu seride ne zamandan beri küçültülür oldu? Sanji'yi yücelteyim diye ortaya konmuş ve daha arcın başlarında aradan çıkmış biriyle tabii ki Drake'i kıyaslamam.
Queen demedim ben Jack yada o kalibrede birisini Sanji-Zoro'ya daha iyi bir rakip olabileceğinin düşünüyorum dedim..

Demek istediğim şeyi anlamıyorsun yada ben anlatamıyorum alır alamazı bırakalım kenara, ben sadece ana karakterlerden biri olduğu için, Sanji'nin güçlenmesi gereken durumda,Sanji'nin komutan seviyesi birini almasını gerektiğini düşünüyorum..Sen Drake falan diyorsun daha, Drake'in nova olması Sanji-Zoro'yu bir adım öteye taşıyacak kişi yapmıyor benim için.

Ama sen Sanji'yi henüz o kalibrede göremediinden o kadar şeyi boşa yazmış oldum orası da ayrı.

Haklısın. Imzami atarım

Olmaz ama böyle. Smoothie > Katakuri yaw. Smoothie hem genç daha. 2 3 yıla geçer onu. Merak etme.

Smoothie yaş 35. Ödül 932k
Katakuri yaş 48. Ödül 1.047k

Smoothie 48 yaşında, 13 yil daha korsan olsa Katayi 2ye katlar :S Gel vazgeç bu yanlıştan
Bu biraz potansiyel meselesi.Cracker da 45 yaşındaydı yanlış hatırlamıyorsam ama Smoothie'den güçsüz.Smoothie geçse şimdiye geçerdi zaten Kata'yı.Hele bir görelim de adam akıllı Smoothie'yi.

Bu biraz potansiyel meselesi.Cracker da 45 yaşındaydı yanlış hatırlamıyorsam ama Smoothie'den güçsüz.Smoothie geçse şimdiye geçerdi zaten Kata'yı.Hele bir görelim de adam akıllı Smoothie'yi.
Benim Smoothiede gördüğüm zeki ama çalışmıyor çocuk modeli. Usengec. Tembel biri. Bu halde 900k yapmış bu yaşta. Cabalamadan. Az cabalasa geçer Katayi. Şu arc bile gecebilir.

Kata ise öyle işte. Havası geçti onun.

Wanoda Smoothie az şov yapar. Sonra der ki az ciddileseyim. Böyle coşar falan. Sonra der ki Perospero "Sen ciddi iken Katadan guclumuysun. Bu zamana kadar kendini mi tutuyordun falan". Ardından kaptan olma hayalini "bende o tahta oturacak g*t yok" diyerek Smoothieyi kaptan ederler.:gamyon:

Kingi alacak Smoothie. XD ss alma sakın. Patlayabilirim. Drake falan indirse ne rezil olurum ha. :D

Benim Smoothiede gördüğüm zeki ama çalışmıyor çocuk modeli. Usengec. Tembel biri. Bu halde 900k yapmış bu yaşta. Cabalamadan. Az cabalasa geçer Katayi. Şu arc bile gecebilir.

Kata ise öyle işte. Havası geçti onun.

Wanoda Smoothie az şov yapar. Sonra der ki az ciddileseyim. Böyle coşar falan. Sonra der ki Perospero "Sen ciddi iken Katadan guclumuysun. Bu zamana kadar kendini mi tutuyordun falan". Ardından kaptan olma hayalini "bende o tahta oturacak g*t yok" diyerek Smoothieyi kaptan ederler.:gamyon:

Kingi alacak Smoothie. XD ss alma sakın. Patlayabilirim. Drake falan indirse ne rezil olurum ha. :D
Kata'da eğer yaşarsa daha güçlü döncek ama neyse :D Queen vs Smoothie falan görsek baya güzel olur ama.SS almak tarzım değil ya bu arada sıkıntı değil :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 22)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık