Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Mangaka ne derse o. Çıkaradabilir.

Güçlüler ama söz konusu Drake olunca iş biraz tahmine kaçıyor tabii. Novalar arasındaki tek zoan olduğu ve sağlam meyvesi olduğu için beklentim fazla Drake'ten.

Law kesin güçlü ama bizimkilerden bence.
Page1'da antik zoandı ağlıyordu en son, hala ortalarda yok..:D Drake'de biraz haki kasmış versiyonu olur Page1'ın.. Zoro'yu bilmem ama şuan Law Sanji'yi kesemez.

Ada karışınca korsanlar, denizciler, devrimciler falan varken Pica Dof'a "bırak beni ne olur, izin ver indireyim herkesi" dediğinde gücünü belli etmişti zaten. Görmek istemeyen göremez tabi!

Zoro dondurulmuş ödülü 99m olan ve Fujitora tarafından tehlikeli biri denen birisini indirmiş.
Hawkinsin 3 canını götürmüş.
Fujinin yerçekimini aşıp nokta atışı slash atıp amirali geri püskürtüp amiralin övgüsünü almış.
Wanoda bıçak ile ufak bir evi ve adamı zemini yararak slashla kesmiş.
Ünlü biri olan kamazou azıcık ciddileşince teklemiş.
Fujitoranın gravity saldırını önceden okuyup herkese kaçmasını söylemiş.
Hakisi kılıcından aşıp atel gibi dalgalanıyor. Altından kesin bir şey çıkacak.

Tüm bu aşamaya kadar Zoro en güçlü tekniklerini daha göstermedi bile.
  • Hawkins 3 can götürdü diyorsun, Sanji Hawkins üstü adamı muhtemelen aldı :)
  • Amiralden övgü aldı diyorsun, Luffy 2 sene önce 3 amiralden övgü alıyordu zaten :d Fuji de mülayim adam. Ondan o da XD
  • Kamazoya tek attı da tek de yedi. Onu unutmayalım . XD
  • Pica ödül olarak Trebol ve Diamante ile aynı donmuş. Enteresan. O ikisini kim indirmisti? :bilmem:
  • Wano sonu desen yeterdi. Bu arc bir şey yapmadan Zoronun ovulecek seysi yok daha :d

• Hawkins 3 can götürdü diyorsun, Sanji Hawkins üstü adamı muhtemelen aldı :)
  • Amiralden övgü aldı diyorsun, Luffy 2 sene önce 3 amiralden övgü alıyordu zaten :d Fuji de mülayim adam. Ondan o da XD
  • Kamazoya tek attı da tek de yedi. Onu unutmayalım . XD
  • Pica ödül olarak Trebol ve Diamante ile aynı donmuş. Enteresan. O ikisini kim indirmisti? :bilmem:
  • Wano sonu desen yeterdi. Bu arc bir şey yapmadan Zoronun ovulecek seysi yok daha :d
E ben sanji law ve xdrakeden güçlüdür diyorum zaten. Luffy övgü alıp tek yedi. Zoronun neden bayıldığı ortada. Ödül gücü yansıtmaz.

Page1'da antik zoandı ağlıyordu en son, hala ortalarda yok..:D Drake'de biraz haki kasmış versiyonu olur Page1'ın.. Zoro'yu bilmem ama şuan Law Sanji'yi kesemez.
Asla bir novayı page one ile bir tutma dostum. :D Drake sabaody'den beri gözüken mangakanın onun hakkında planları olduğu bir karakter iken Page One, Sanji'nin suitinin tanıtımı için harcanan bir karakter. Sanji parlak parlak döndü o dövüşten.

Law, Zoro'dan da Sanji'den de güçlü. Ve eğer Kaidı ile karşılaşanlardan olmazsa Zoro ve Sanji'nin dövüşeceği karakterlerden daha güçlü birisiyle dövüşeceğini söyleyebilirim. :)

Fuji Pica için tehlikeli dediğinde sivillere zarar vereceğinden bahsediyor olm deli misiniz :D::d.D

Onlar ne gösterdiyse onu gösterdi. Adam Xdrake dengi, Pageone'a yenilmeden çiziksiz döndü. Pageone hala ortada yok. Law ne yaptı? Vergoyu yenmekten başka? Vergodan sanji yaralı bedeni ile evire çevire kan aldı. Suitli hali top gibi oynar Vergo ile. Xdrake ne yapmış? Kikikiyi yenmiş anca. Başka? Hiç.
Pageonr ne ara Drake dengi oldu, sence de fazla hızlı gitmiyor muyuz kamki :S

Law Vergo yenmekten başka ne yaptı derken girdiğin hale bak :D Law Vergo'yu yenmedi, peçede gibi kullanıp çöpe attı herif :D:dD Aynısını Zoro Pica'ya yapınca Zoro göklere çıkarıldı ahaha

Sanji Vergo ile kapışmış sayılmaz, o gerçek bi dalaş bile değildi. Aynı Zoro'nun Pica ile 50 bölüm ön sevişme yapması gibi bişeydi.

Neyse sana göre herşey açık kamki iyi forumlar :)

Suıtli Sanji ne Drake'den ne de Law'dan güçlü değildir bence. Sanji olması gereken seviyeye geldi sadece. Sanji şu an suiti çıkarsın yine aynı seviyede kalır. Mantıken kalmaması gerek ama Oda böyle birisi. Zoro da ben artık yumrukla dövüşüyorum dese gücü eksilmez. Olay sadece renk katmak.
Suiti çıkarmayacakmış, suit kendi kendini görünmez yapacak, hiç giymiyormuş gibi duracak xD

Asla bir novayı page one ile bir tutma dostum. :D Drake sabaody'den beri gözüken mangakanın onun hakkında planları olduğu bir karakter iken Page One, Sanji'nin suitinin tanıtımı için harcanan bir karakter. Sanji parlak parlak döndü o dövüşten.

Law, Zoro'dan da Sanji'den de güçlü. Ve eğer Kaidı ile karşılaşanlardan olmazsa Zoro ve Sanji'nin dövüşeceği karakterlerden daha güçlü birisiyle dövüşeceğini söyleyebilirim. :)
Hakkında planları varsa Sanji'ye harcatması hoş olmaz Page1 gibi haklısın :D Niye bir tutmuyorum ki Pageone'la ? Aynı mevkideler hatta Page1'ın meyvesi daha iyi Drake'in meyvesinden şimdilik.

law'ın antisi hız+gözlem hakisi, buna antik zoan ağlatan adamın saldırı gücünü eklediğinde Law'ı asfalttan kazırsın ancak :D

Law, Kid+Luffy'yle Kaido'ya dalacak.Tek başına zaten bizimkilerden güçlü birini alacaksa, ne anlamı var tam KK tayfasının? Kaç bölümdür yancılık yapan adamı ana karakterle bir tutmayın..

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 21)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık