Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Hangi bilgilermiş o ? :D Sabo meselesi gibi patladı mı yoksa :D
Önemsiz ya 3 denizci askeri mf de olanları konuşuyor. Yok shanks mf’de harika kılıç yeteneklerini kullanmamış falan diyorlar:D biz kör müyüz kullanmadığını biz de gördük:D sonra vista mihawk ile kapışmış.
Vay canına cidden mi gözümden kaçmış:hoo:
Bir de en efsanesi 3. Denizci gerçekten en güçlü kılıç ustası mihawk diyor. En güçlü kılıç ustası olduğunu da ilk defa burda duyuyorum yani ben şok:eek:

Öyle yani 3 denizci sohbet ediyormuşmuş kılıç değerlendirmesi yapıyorlar falan fishman işte:D trilyon kez söylenen şeyleri kitap haline getirip bir 3 denizci hikayesi uydurup millete satıyorlar işte:/
https://twitter.com/sandman_ap/status/934770934103207936

King'in alevleri özel çıkacak gibi geliyor bana.B.hakisi de ileri düzey çıkabilir.
Zaten şimdilik gözüken adamın ön plana çıkan özelliğinin ateş olduğu. Lakabı Wildfire. Mangaka atını doldurursa güzel şeyler çıkar. Her sağ kolu öne çıkaran kullanışlı ve özel bir yeteneği var. King'i görmeyi de merakla bekliyorum. Zoro da muhtemelen ateşi kesmeyi öğrenir King karşısında. Çok uyumlu bir eşleşme olur.

Zaten şimdilik gözüken adamın ön plana çıkan özelliğinin ateş olduğu. Lakabı Wildfire. Mangaka atını doldurursa güzel şeyler çıkar. Her sağ kolu öne çıkaran kullanışlı ve özel bir yeteneği var. King'i görmeyi de merakla bekliyorum. Zoro da muhtemelen ateşi kesmeyi öğrenir King karşısında. Çok uyumlu bir eşleşme olur.
O açıdan uyumlu olurlar ama sanki güç olarak Zoro ezilir gibi geliyor. King Zoan meyvesi yemiş, Jack'ten de hayvani bir karakter. Overpower eder Zoro'yu. O sıkıntı işte.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 17)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık