Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Suit Sanji Zoroyu alır.

Zoro 6 ise Sanji 5 veya 4 olur. WCIda gösterdi zaten Oveni falan neler yapabileceğini xd
Niye suit kesilmiyor mu? Mutlak görünmezlik mi veriyor? Arkadaş adam sadece gözükmüyor. Hala orada ama. Farklı bir boyuta geçmiyor. Ortalık toz duman olsa üstünde duracak o tozlar yeri belli olur. O sırada yağmur yağsa yeri belli olacak. Yeri belli olmasa bile sanjinin saldırı gücü çöp.

uysal ama uysal değil gibi tavırları çok saçma geliyor. yok delici bakışlar, şeytanı ruh falan ama bakıyorsun hatun kurtarıp kollarında mışıl mışıl uyuyorshajs
Ahahahahhahaaaa.
He sen adamdaki dengesizliğe laf ediyorsun. Olacaksa tam oni olsun, diyorsun.

Hm...
Mantıklı. :good:

Katılıyor muyum bilmiyorum ama gayet mantıklı.

Niye suit kesilmiyor mu? Mutlak görünmezlik mi veriyor? Arkadaş adam sadece gözükmüyor. Hala orada ama. Farklı bir boyuta geçmiyor. Ortalık toz duman olsa üstünde duracak o tozlar yeri belli olur. O sırada yağmur yağsa yeri belli olacak. Yeri belli olmasa bile sanjinin saldırı gücü çöp.
Shiryu, Fujiyi alır çünkü görünmez diyordun önceden ama :(

Zoronun aldığı en güçlü rakibin ödülü. 99m
Sanjinin aldığı en güçlü rakibi. Page1. Hawkinsten önde olsa. Hawkins 320 desek. En az 320.000.001 olsun

XD

Bu halinden ben de pek memnun değilim aslında. Nasıl biri olduğunu, ondan ne beklemek/beklememek gerektiğini anlamak zorlaşıyor. Sinir bozucu bir durum. :artiz:
Şu hali aşırı overrated zaten. Tayfanın 3. adamının bu halde olması üzüntü verici. Oda'nın çizerken eline yüzüne bulaştırdığı bir karakter oldu.

Şu hali aşırı overrated zaten. Tayfanın 3. adamının bu halde olması üzüntü verici. Oda'nın çizerken eline yüzüne bulaştırdığı bir karakter oldu.
Evet, aynen malesef. Özellikle zaman atlamasından sonra acayip bozuldu. Oda'nın böyle rezillikleri çok ya. Ama gidip bir de başrole böyle bir şey yapması insanı daha bir kızdırıyor.

Tırpanın adı ve sınıfı daha önemli bence.
:hhh:
Katılıyorum. Öyle sıradan lanetayn bir tırpan gibi duruyor ama Kamazo da belki lanetli ya da sınıflı tırpan kullanıyordur. Sadece kılıçlara böyle ayrımcılık yapmak bence adil değil.
Lütfen diyoeum bak :hıh:

Evet, aynen malesef. Özellikle zaman atlamasından sonra acayip bozuldu. Oda'nın böyle rezillikleri çok ya. Ama gidip bir de başrole böyle bir şey yapması insanı daha bir kızdırıyor.

:hhh:
Katılıyorum. Öyle sıradan lanetayn bir tırpan gibi duruyor ama Kamazo da belki lanetli ya da sınıflı tırpan kullanıyordur. Sadece kılıçlara böyle ayrımcılık yapmak bence adil değil.
Lütfen diyoeum bak :hıh:
Kamazo zaten ileri seviye b.haki kullanıcısı onu geçelim, tırpan daha önemli. Sonuçta Zoro ağzına alıp kullandı, yeterli kalitede olmasa kullanmaz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 11)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık