Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Fark baya değildi ama vardı. Ray ile Gaban aynı ilişjiye sahip olmak zorunda değil. Marco ile Jozu çekişmiyor mesela. Kk tayfasından bu tarz bir benzerlik görmek şart değil bence.

Mr 2 beni öldürmeye gönderirler Daz'ı diyor ama dövüşüyorlarda. Zaten yener Daz Bones onu. Ama bence fark azdı. Crocodile'a kıyasla.

Benim anlatmak istediğim istisanız her tayfada kaptan ile 2. arasındaki makasın ikinci ve üçüncü arasındaki makasa gçre daha açık olduğu. İleride göreceklerimiz neşer gösteriri bilemeyiz tabii.

Mesela Marco şu an Jozu'ya önderlik edebilir, çünkü geçmişleri var ve Marco belli ki statü ve güç olarak daha önde ve aile olarak liderlerini kaybetmiş. Ama Wb olmadan bu ikisi karşılaşsaydı Jozu Marco'ya kaptanı olarak biat etmezdi.
Son çıkan manga bölümlerden sonra Mr.1 ve Mr.2 arasındaki farkın baya olduğunu düşünüyorum. Şu haki mevzusundan. Croco'ya göre tabi daha azdır. Ray ve Gaban için güç açısından yakınlar mı değiller mi manasında dedim. Yoksa Oda gerçekten de Ray'i farklı mı tutuyor. Merak ettiğim o.

Geçen gün 7'ydi bugün 5'e çekmiş. Yakında doğru yolu bulup sağ kol seviyesine çeker :)
Pek takmıyorum zaten. :d Sanırım o demişti Luffy'nin son rakibi Coby, Zoro'nun ise Helmeppo olacak diye. :/

Zoro bu seride tüm haki türlerini ilk kullanan kişidir.

O zaman Sanji yetersiz, Zoro'da hala ümit var diyorsun.
Öyle demiyorum. Sonuçta Luffy saldırılardan kaçmaya çalışırken, Sanji tek seferde jelibondan kaçmıştı. Elinde sonunda geçebilir veya aynı seviyeye gelebilir diyorum. Fakat, şunu diyebilirim. Zoro biraz daha ümit veriyor o konuda.

Pek takmıyorum zaten. :d Sanırım o demişti Luffy'nin son rakibi Coby, Zoro'nun ise Helmeppo olacak diye. :/
Bu gerçekleşince hepinizin yüzünü merak ediyorum. Garp ne demek istemişti anlayacaksınız. Luffy'i boşu boşuna Denizcilere aldırmaya çalışmadı adam, verilen eğitim çok üst düzeyi çünkü, Luffy şu an Filo Amiraliydi hatta.

Öyle demiyorum. Sonuçta Luffy saldırılardan kaçmaya çalışırken, Sanji tek seferde jelibondan kaçmıştı. Elinde sonunda geçebilir veya aynı seviyeye gelebilir diyorum. Fakat, şunu diyebilirim. Zoro biraz daha ümit veriyor o konuda.
Jelibondan kaçmak farklı karşına direk Katakuri'yi almak farklı değil mi :S

Son çıkan manga bölümlerden sonra Mr.1 ve Mr.2 arasındaki farkın baya olduğunu düşünüyorum. Şu haki mevzusundan. Croco'ya göre tabi daha azdır. Ray ve Gaban için güç açısından yakınlar mı değiller mi manasında dedim. Yoksa Oda gerçekten de Ray'i farklı mı tutuyor. Merak ettiğim o.

Ben oyle bir sey demedim.

Bu gerçekleşince hepinizin yüzünü merak ediyorum. Garp ne demek istemişti anlayacaksınız. Luffy'i boşu boşuna Denizcilere aldırmaya çalışmadı adam, verilen eğitim çok üst düzeyi çünkü, Luffy şu an Filo Amiraliydi hatta.
Eğitimle güçlenme olmuyor ki dövüştükçe güçleniyorsun. :D Yoksa Ray sırf kadınların bulunduğu adada zaman geçirmek için yalan mı söyledi? :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 15)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık