Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Mama'yı işin içine sokar mı bilemedim. Big Mom tam gücünde de değil yani. Zaten Kaido'nun başka muhabbeti var zarar görmeme falan :D
Şu arc rezil olsa daha kimsenin ben dahil yonko olarak görmez daha. Onun karizması anca Kaidoyu tokatlasa olur.

Millet Queene yediriyor yaw :( batarsa Amiral yarısı > Big Moma dönecem

Şu arc rezil olsa daha kimsenin ben dahil yonko olarak görmez daha. Onun karizması anca Kaidoyu tokatlasa olur.

Millet Queene yediriyor yaw :( batarsa Amiral yarısı > Big Moma dönecem
Valla brom Big Mom baya rezil oldu doğru. Ama yine de Big mom güçlü kadın. Fakat arc çok karışık muhtemelen Supernovalar dalacak zaten Kaido'ya, bir de araya Big Mom girer mi bilmiyorum ama girmesi pek içime sinmiyor :D

Valla brom Big Mom baya rezil oldu doğru. Ama yine de Big mom güçlü kadın. Fakat arc çok karışık muhtemelen Supernovalar dalacak zaten Kaido'ya, bir de araya Big Mom girer mi bilmiyorum ama girmesi pek içime sinmiyor :D
Akainu WB ekibini kaptan hariç tek biçti resmen. Gerçi kaptanını da biçti de.

Queen eğer olur da Big Momu indirirse Akainu TottoLandi tek başına düşürür savunucusu olacam :gamyon:

Kaidoya Zoro dalarsa Sanji de dalar bence. Kaido gene hepsini alır normal şartlarda ama. Aslana dalan 6 7 kedi durumu gibi olur.

Luffye deli p up gelecek muhtemelen.

Akainu WB ekibini kaptan hariç tek biçti resmen. Gerçi kaptanını da biçti de.

Queen eğer olur da Big Momu indirirse Akainu TottoLandi tek başına düşürür savunucusu olacam :gamyon:

Kaidoya Zoro dalarsa Sanji de dalar bence. Kaido gene hepsini alır normal şartlarda ama. Aslana dalan 6 7 kedi durumu gibi olur.

Luffye deli p up gelecek muhtemelen.
Bunu Sanji'yi sevmediğim için söylemiyorum ama Kaido'ya dalacak ekipte olacağını sanmıyorum. Dediğim gibi ekip Supernova ekibi olur. 3 kişi aralarından sıyrılır Luffy Zoro Kid sonra da Luffy önde olur sonra da iner bir şekilde Kaido. Bu dövüşte baya sınırlarını aşacaklar bence. Yani Sadece Luffy p.up alacağını sanmıyorum :D

Big Mom'a gelince onun sonu Elbaf da gelebilir. Yani her şeyin başladığı yerde. Oraya kadar takip eder belki bizimkileri :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık