Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Zavallı adam, Zoro ve Luffy'nin kurallara uyma ihtmalinin olmadığını kavramıştır heralde...
Bu arada, o ninja kadının yaptıkları bardağı taşıran son damla da olabilir, çünkü bizimkilerle hiç uyumlu değil bu robot beyinli.
Luffy'nin kavramış ki adaya ayak bastığı gibi harekete geçmişti Law. Ekibinden beklemiyordu demek. :oleyo2:

Bak sinirlenmek istemiyorum. :of: Ayrıca çok uyumlu.

:(:( Bepo'ya yazık. Hani harcananlar diyoruz ya onlardan biridir. :(
Bir ben mi bu tayfayı seviyorum ya.
Bütün kimsesiz, çaresizleri toplamış kanatlarının altına. Bakmış, büyütmüş, ellerine sanatlarını vermiş.
Bence harika bir tayfa.
Eğer istediğim olur da Law, bu arctan sonra dünya hükümetini kendine hedef alır. Yeni Flavence'lerin yaşanmasına engel olabilir ve sonrasında da Flavence'i kendi adası yaparsa, bu tayfayla o adada onlarla mutlu mesut sağlık turizmine açabilir Flavence'i.

Bir ben mi bu tayfayı seviyorum ya.
Bütün kimsesiz, çaresizleri toplamış kanatlarının altına. Bakmış, büyütmüş, ellerine sanatlarını vermiş.
Bence harika bir tayfa.
Eğer istediğim olur da Law, bu arctan sonra dünya hükümetini kendine hedef alır. Yeni Flavence'lerin yaşanmasına engel olabilir ve sonrasında da Flavence'i kendi adası yaparsa, bu tayfayla o adada onlarla mutlu mesut sağlık turizmine açabilir Flavence'i.
Flevance yok edildi ama ya öyle bir ada yok ki artık.

Flevance yok edildi ama ya öyle bir ada yok ki artık.
Adadan yaşam silindi evet. Ama adanın kendisi duruyor.
Ope ope no minin zirvesi bence o hastalıklı topraklara ameliyat yapması olur. Sonrası ada eski güzel günlerine geri döner.
Ama Law ve tayfası dışında kimse ikamet edemez o adada. Kimsenin o topraklara ayak basmaya hakkı yok. :of:

Sadece hasta insanlar şifa bulmak için gelebilirler.

Adadan yaşam silindi evet. Ama adanın kendisi duruyor.
Ope ope no minin zirvesi bence o hastalıklı topraklara ameliyat yapması olur. Sonrası ada eski güzel günlerine geri döner.
Ama Law ve tayfası dışında kimse ikamet edemez o adada. Kimsenin o topraklara ayak basmaya hakkı yok. :of:

Sadece hasta insanlar şifa bulmak için gelebilirler.
Ben ada haritadan silindi diye biliyorum. Aynı Robin'in adası gibi. Böyle bir şey olsa da Law için erken. Daha yapması gerekenler var. Law ile D.'yi bize bu kadar göstermişken kesinlikle D.'nin anlamına bizi götürecek Law olmalı.

Sonrasında en iyi doktor hayalini gerçekleştirme adına böyle bir şeye girişebilir tabi. Ben hep Law'ı Chopper'la hayal ettim. Law klinikte hastaları iyileştiren ameliyat eden vs. Chopper ise ilaç üretimi sağlayan olarak. Böylece hem Law en iyi doktor olabilmeyi hem de Chopper ın hayali olan her hastalığı iyileştiren ilacı daha fazla üretebilmeyi. 2 hayal bir arada. :oleyo2:

Ben ada haritadan silindi diye biliyorum. Aynı Robin'in adası gibi. Böyle bir şey olsa da Law için erken. Daha yapması gerekenler var. Law ile D.'yi bize bu kadar göstermişken kesinlikle D.'nin anlamına bizi götürecek Law olmalı.

Sonrasında en iyi doktor hayalini gerçekleştirme adına böyle bir şeye girişebilir tabi. Ben hep Law'ı Chopper'la hayal ettim. Law klinikte hastaları iyileştiren ameliyat eden vs. Chopper ise ilaç üretimi sağlayan olarak. Böylece hem Law en iyi doktor olabilmeyi hem de Chopper ın hayali olan her hastalığı iyileştiren ilacı daha fazla üretebilmeyi. 2 hayal bir arada. :oleyo2:
Haritadan silinmek demek yaşanmaz hale gelmek demek.
Mesela yazın çıkan büyük yangınlarda falan da deniyor "2 köy haritadan silindi" falan.
Topraklara bir şey olmuyor sadece yaşanmaz/yaşanamaz hale geliyor.

Chopper da isterse Luffy, Korsanlar Kralı olduktan sonra gelebilir tabi. Luffy'nin hatırı büyük, onun için istisna yapılabilir. :gamyon:

D.’nin anlamına bizi Robin götürebilir ancak. Law sadece öğrenen tarafta olur.

Şimdi Zoro'nun Monet'i kestiği sahneyi izliyordum da, insanlar Zoro'nun orada Kral haki kullandığını konuşuyorlar.
Biraz düşündüm ve kral haki olursa o sahnenin bütün cazibesinin bozulacağını fark ettim. Umarım Zoro'nun kral hakisi yoktur.
Çünkü benim o sahnede gördüğüm tam da Zoro'nun söylediği şey "vahşi bir yaratık." Nerede ne yapacağı belli olmayan, isterse, istediğini istediği şekilde öldürebilecek olan bir canavar.
Monet'i donduran şey kral haki değil de, Zoro'nun saf vahşi aurası olmalı. Kimsede olmayan bir şey. Sadece kral haki sahiplerinin kral haki ile yapabildiği bir şey. Zoro ise bunu öldürme arzuyla yapıyor. Başka bir şeye ihtiyacı yok.

Ayrıca Zoro'yu kaplan olarak temsil ediyorlar. Kaplanlar sürüyle veya bir grupla yaşamazlar. Yönetme/yönetilme duyguları yoktur. Onlar bir başlarına yaşar, bir başlarına avlanır, sadece yetenekleriyle var olurlar. Bir kaplana kral haki vermek onu evcilleştirmek gibi geliyor bana.

Bu yüzden de Zoro'da kral haki olmadığına inanıyor ve umuyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık