Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Mihawk öğretmiş midir sence?:D
Olum Zoro'ya verdiği eğitimi görmedin mi ? nasıl sıkıyor kendini adamın içindeki orağı çıkartamadılar haa 10 saniye sonra düştü bayıldı ama olsun, her tekniğin bir dezavantajı olacak tabi. Yoksa fazla op olurdu Zoro :mincika:

Allah kahretmesin o teki. :ehe:
Yemek yemediğinden olmuş herhalde manganın hiçbir yerinde göremedim öyle bir belirti ama gözlerinden okunuyordu :oleyo2:

Olum Zoro'ya verdiği eğitimi görmedin mi ? nasıl sıkıyor kendini adamın içindeki orağı çıkartamadılar haa 10 saniye sonra düştü bayıldı ama olsun, her tekniğin bir dezavantajı olacak tabi. Yoksa fazla op olurdu Zoro :mincika:

Yemek yemediğinden olmuş herhalde manganın hiçbir yerinde göremedim öyle bir belirti ama gözlerinden okunuyordu :oleyo2:
Hahaha. Orjinal çeviride, tam bayılmadan önce midesi gurulduyor. :flaugh:

İşte yaralandı falan ya. Ondan. :ehe: Bu açlık meselesini gereksiz yere önemsemeye başladı Oda. Bu bölüm Luffy de bahsediyor yine. :/
Luffy Rayleigh sayesinde bayılmoyor bak sadece mumyaya dönüşüyor.:D Rayleigh eğitim> Mihawk eğitim.:D
Ben şu bölümleri bir iki kere daha okuyayım bu ne arkadaş bu kadar saçma bir bahane yoktur herhalde, kafa mı bulunuyoz la benle :of:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık