Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Aslında buna bende inanmam. Ama cesedi gözükmeyen belirsiz bildiğim 4 karakter var. Vergo, Monet, Lammy ve Pedro var. Oda, hepsini yaşatır mı? Yoksa olduğu gibi bırakır mı?
Lammy hariç diğerleri seriiye yeniden dahil olduğunda bir rol alabilir. Vergo ve Monet, Mingo ile birlikte karşımıza çıksa hiç fena olmaz. Pedro'da yine kritik bir anda karşımıza çıkıp büyük bir işin daha altına imza atabilir, bu adamda ışık var, bu yüzden o üç kişinin yaşıyor olmalarına ihtimal veriyorum ama Law'ın küçük kız kardeşi, cennetten izliyordur abiciğini, onun geri döneceğine ihtimal vermiyorum.

Animede de nerede bir şey çıkıyor? Anca elbisesinden parça kopar :D
Bir vuruş ile bir çok can götürür. Hawkins'ten eksilecek canlar o videoda ki kadar az ise bence Law'ın yapacağı tek vuruş ile hem o canları alıp hemde Hawkins'e zarar vermesi muhtemel. Anime de görürüz artık.

Room içinde Doffy, kılıcını tutmuştu kan aktı elinden. Room içinde kesmeyip sadece bölen kılıç olsaydı mantıken kan akmaması gerekirdi. Yani aslında kılıcı kesiyor. İsteğe bağlı olduğunu düşünüyorum.

Lammy hariç diğerleri seriiye yeniden dahil olduğunda bir rol alabilir. Vergo ve Monet, Mingo ile birlikte karşımıza çıksa hiç fena olmaz. Pedro'da yine kritik bir anda karşımıza çıkıp büyük bir işin daha altına imza atabilir, bu adamda ışık var, bu yüzden o üç kişinin yaşıyor olmalarına ihtimal veriyorum ama Law'ın küçük kız kardeşi, cennetten izliyordur abiciğini, onun geri döneceğine ihtimal vermiyorum.
Diğerleri için evet. Lammy için ters yapması lazım Oda'nın. D. ailesi olarak Law'ın ailesinin boş olduğunu da düşünmüyorum. Bakıcaz artık.

Bir vuruş ile bir çok can götürür. Hawkins'ten eksilecek canlar o videoda ki kadar az ise bence Law'ın yapacağı tek vuruş ile hem o canları alıp hemde Hawkins'e zarar vermesi muhtemel. Anime de görürüz artık.

Room içinde Doffy, kılıcını tutmuştu kan aktı elinden. Room içinde kesmeyip sadece bölen kılıç olsaydı mantıken kan akmaması gerekirdi. Yani aslında kılıcı kesiyor. İsteğe bağlı olduğunu düşünüyorum.

Diğerleri için evet. Lammy için ters yapması lazım Oda'nın. D. ailesi olarak Law'ın ailesinin boş olduğunu da düşünmüyorum. Bakıcaz artık.
1 vuruşta bir çok can götüremez. 1 vuruş yeterli ise bir can götürür. Law bölme saldırısı ile hawkinse çizik bile atamaz. Ki atamadı da. Hawkinsi kesince adamları bölünüyor. Dofun elinin kanaması, o sırada lawın bölme saldırı yapmaması ile ilgili. Dof kendisi sıkarak kendisi kesiyor. Lawın kesmesi değil o. Law elbette isterse room içinde normal de kesebilir. Mesela, trebolu öyle kesti. Lawın keyfine bağlı. Ben bölme saldırı için konuşuyorum sadece. Eğer meyve gücü ile keserse böler rakip ölmez. Sadece room açıp bölme özelliği olmadan keserse kan alır. Rakibi öldürebilir de. Trebole yaptığı gibi.

Şunu yanitliyim. Kizaru savaşı 10 tane canı vardı Hawkinsin
Her lazer sadece 1 can götürdü. Kalanı başka cana da gitmez. Lazer başı bir can. Eğer hasar can götürecek kadar büyük değilse, canı da gitmez. Aslında hawkins hayvani bir dayanıklılığa ulaşsa, üstüne kaido ile anlaşma yapsa ve onu kuklası yapsa sittin sene kimse hawkinse çizik bile atamaz. Al sana yeni yonkou :D

Her lazer sadece 1 can götürdü. Kalanı başka cana da gitmez. Lazer başı bir can. Eğer hasar can götürecek kadar büyük değilse, canı da gitmez. Aslında hawkins hayvani bir dayanıklılığa ulaşsa, üstüne kaido ile anlaşma yapsa ve onu kuklası yapsa sittin sene kimse hawkinse çizik bile atamaz. Al sana yeni yonkou :D

tekme ile 2 tane alıyor.

edit: pardon. tekme + hamle ile iki.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık