Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Zoro'yu kıyaslayacağınız adam Luffy. Sanji>=Zoro düşüncesi bu seriyi tersten okumaktır. Titre ve kendine gel. Sen bu değilsin. Olmamalısın :)
Ben neler diyorum öyle. :d tamamdır. Yeşilimi kaybettim ondan hep bunlar.

Sanji baya uplandı bu arada ama. Önceki gücü 100 ise kostüm ile kaç olmuştur sence? :D

Gayet güzel olur. Oden, Toki, Ryuma ve oradan kayıp yüzyıla kadar gidebilir.
Ryumayı muhtemelen kitabelerden duyabiliriz. 20 bölüm çok ama. Oden tamam da 20 bölümm. Meh :D

Bugün ben anlaşılmıyorum galiba :D Hani yıllardır kullanmadığı kılıçta hemen ortalama oluyormuş ya. Ben de diyorum ki yıllardır kullandığı bacakları bile en üst seviye değil. Zoro için de dedim adam yıllardır kılıç kulanmış hala gelişmeye devam ediyor diye, aynı şey Luffy içinde geçerli.

Kılıcının tersi bile sanattır Zoro'nun :D

Yine döndük dolaştık aynı yere geldik. Sanji, Kılıç kullanmayacağı için artık bu konuyu kapatıyorum. Seninle alakası yok :D

Acıktım hahaha :D
Zoro'dan da iyi et çıkar ha!!!!:ehe::a::oleyo:

BigMom mı?
O zaman benim dediğimi destekliyor işte. Niye/neye yok dedin ki sen

Benim hatırladığım Bigmom o sahnede elinde kılıç tutmuyor ama slash'e benzer bir saldırı yapıyor.
Kılıç ustalarının kılıç olmadan da saldırı yapabildiklerini hatırladığımdan neden olmasın diye dedim.
Zoro'nun Hoddy ye kilicsiz yaptigini kastediyorsanız Big mom oyle bir saldiri yapmadi diye hatırlıyorum.

Zoro'nun Hoddy ye kilicsiz yaptigini kastediyorsanız Big mom oyle bir saldiri yapmadi diye hatırlıyorum.
İşte bilinçsizce gönderdiği saldırı öyle bir saldırı olabilir mi acaba dedim.
Gerçi o tekniği tam hatırlamıyorum da. Kime yapmışdı ne zaman yapmıştı. Ama çok daha eskilerden kalmış aklımda "swordless style" diye.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık