Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Good old days.

Ya hocam yapma allah aşkına ya. Zoro gibi bir adam neden açlıktan bayılsın? Bir bit yeniği olduğu belli işte. Açlıktan bayıldı diye savunmayın adamı. Nasıl Zoro fanısınız siz? Ben bile daha iyi savunurum Zoro'yu istesem. :( Ayıp valla açlıktan falan demek. İnsan yazmaya utanır. :(
Manga sahnesi var. Midesi gurulduyor ve bayılıyor. Sen görmedin mi onu?

Manga sahnesi var. Midesi gurulduyor ve bayılıyor. Sen görmedin mi onu?
Atsana bir. Son bölümü ve bölüm yorumlarını o kadar dikkatli okumadım. Normalde adam giderken gözler gidiyor ve bayılıyor direkt diye aklımda kalmış. Bu doğruysa daha çok dalga geçeceğim yalnız. Açlıktan bayılan sağ kol mu olur ahahah. :D Bir şey söyleyeyim mi Chopper bile daha dayanıklıdır Zoro'dan. :S

Adamın gücünü niye adamdan çıkaralım?
Şunu da belirtmek istiyorum ki Quirk'i olmasa Mineta Deku'yu yenerdi. Deku'dan Quirklerini çıkart geriye ne kalıyor?

Reis koymamislar ki Zoro Hiyorinin sırtında iken sana atayim resmini :oleyo2:

Sen bosver bu olayı eyyy DnS

Zoro, Jacki gram yardım ile dahi alsa yada dövüş yarıda kalsa, yaman bir Luffy fani olacaksin zati. Orda bol bol översin gerçekler ile :D

Bence Luffy avatari düşün şimdiden :d
Olmayan şeyi koyamazsın tabi. Biz belgelerle konuşuyoruz :)

Sen Zoro'nun nasıl bir şeytan olduğunu nerden bileceksin? Ahhhh benim masum ve iyi kalpli kardeşim. Bilemezsin :) O yüzden sen kendini Zoro fanlığına hazırla. Avatarın benden :p :D

Atsana bir. Son bölümü ve bölüm yorumlarını o kadar dikkatli okumadım. Normalde adam giderken gözler gidiyor ve bayılıyor direkt diye aklımda kalmış. Bu doğruysa daha çok dalga geçeceğim yalnız. Açlıktan bayılan sağ kol mu olur ahahah. :D Bir şey söyleyeyim mi Chopper bile daha dayanıklıdır Zoro'dan. :S
Gözünü seviyim Sanji'nin 11 yaşında 3 ay açlığa dayanmış çocuk.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 12)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık