Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
İnsanlar Zoro'nun iki yıllık ara içinde her şeyi öğrenip geldiğini zannediyor herhalde. Adam zaten 2 yılın sonucunu ara ara gösterdi. İki yıllık aradan sonra yaptığı ataklar aradan önceki atakların gelişmiş hali yani eğitimin sonucu zaten. Geriye kalan bir tek Ashura var. Onun da olacağı bu şeytani ruh meselesi. Yani Luffy'nin G4 açışına benzer bir durum olacak. Nasıl ki Luffy süreyi kontrol edemediyse, Zoro da (varsa eğer) bu şeytani güç kısmını kontrol edemeyecek. Kısacası Zoro'nun ya da Sanji'nin iki yıllık eğitim sonuçları; hakileri öğrenme, var olan tekniklerini geliştirme falan olacak.

İnsanlar Zoro'nun iki yıllık ara içinde her şeyi öğrenip geldiğini zannediyor herhalde. Adam zaten 2 yılın sonucunu ara ara gösterdi. İki yıllık aradan sonra yaptığı ataklar aradan önceki atakların gelişmiş hali yani eğitimin sonucu zaten. Geriye kalan bir tek Ashura var. Onun da olacağı bu şeytani ruh meselesi. Yani Luffy'nin G4 açışına benzer bir durum olacak. Nasıl ki Luffy süreyi kontrol edemediyse, Zoro da (varsa eğer) bu şeytani güç kısmını kontrol edemeyecek. Kısacası Zoro'nun ya da Sanji'nin iki yıllık eğitim sonuçları; hakileri öğrenme, var olan tekniklerini geliştirme falan olacak.
Ben de bu ihtimali hep düşündüm. Harbiden gelişmelerinin hepsi bu kadarı olabilir diye. Çünkü Luffy Doflamingo ve Cracker de 2 yıldaki gelişimini gösterdi. Tecrübe olarak bu tarz seviyede adamlarla dövüşmediği için zorlandı ama gelişim açısından yeni bir teknik felan katmadı. Katakuri de ise resmen power up aldı. Şimdi aynını tayfa üyelerinden görecek olabiliriz. Sanji ya da Zoro bu arc'ta karşılaşacakları ana rakipleri artık kim olacak bilmiyorum ama yeni teknik bile kullansalar öyle kolay indiremeyecekler.

Ben de bu ihtimali hep düşündüm. Harbiden gelişmelerinin hepsi bu kadarı olabilir diye. Çünkü Luffy Doflamingo ve Cracker de 2 yıldaki gelişimini gösterdi. Tecrübe olarak bu tarz seviyede adamlarla dövüşmediği için zorlandı ama gelişim açısından yeni bir teknik felan katmadı. Katakuri de ise resmen power up aldı. Şimdi aynını tayfa üyelerinden görecek olabiliriz. Sanji ya da Zoro bu arc'ta karşılaşacakları ana rakipleri artık kim olacak bilmiyorum ama yeni teknik bile kullansalar öyle kolay indiremeyecekler.
Kata için power up almadı.Çok kıskandım bende geleceği göreceğim tam gücünde döveceğim gibi işlere kalkıştı.Muhtemelen geleceği görme olayı Kaido karşısında ikinci dövüşte postu kurtarmasını sağlayacak.Kaido içindi ısrar etmekle akıllılık etti.Tek yiyecekse de kaçar artık aptalca dalmadığı sürece.

Yani zaten olacak olan oydu. En büyük güç olarak hakiyi öğrendiler. Daha geçen bölümde Zoro, Mihawk'ın siyah kılıç olayını sorguluyor. Ya da o kadar süre geçirmelerine rağmen Luffy bir defa bile Reyli'ye o hakiyi nasıl kullandın diye sormamış. Artık dövüşlerde bunu geliştirecekler. Teknik olarak zaten birçok ataklarını gördük. Bir tek Zoro'nun ashura olayı var. Bir de Luffy ile Zoro ve Sanji'nin süreci aynı geçmeyecek. Zoro ile Sanji eğitim sonuçlarını parça parça anlık saldırılar ile gösteriyorken Luffy'nin eğitim sonuçlarını kişiler karşısında bir dövüş ile göreceğiz. Bu da Luffy'nin seri sonu geleceği seviye ile Zoro ya da Sanji'nin geleceği seviye farkından kaynaklı.

Zaten Luffy'nin aradan sonra aldığı tek power up Kata karşısında. Ama daha eğitimin sonuçlarını görmedik. Ben daha çok şey göreceğimizi düşünüyorum aslında. Daha kral haki olayı var mesela. Ya da adada geçirdiği 6 aylık dönem var ki ben o dönemde çok fena bir şeyler bulduğunu düşünüyorum.

Kata için power up almadı.Çok kıskandım bende geleceği göreceğim tam gücünde döveceğim gibi işlere kalkıştı.Muhtemelen geleceği görme olayı Kaido karşısında ikinci dövüşte postu kurtarmasını sağlayacak.Kaido içindi ısrar etmekle akıllılık etti.Tek yiyecekse de kaçar artık aptalca dalmadığı sürece.
Yapma gözünü seveyim. Aynı bölümde Rayleigh iki yıllık eğitimle o seviyedeki birisini direk yenebileceğini düşünmüyorum diyor. Luffy oturuyor kara kara düşünüyor. 1 Milyarlık o adamı geçeceğim diyor. Bence o dövüşte güzle bir power up aldı. Dof ve Cracker ile komutan ligi seviyesini deneyimledi. Güç açısından onlar karşısında geri değildi ama deneyim açısından sıkıntı çekti.

@Çörekçioğlu Luffy

Yok ben sakladığı bir şey kaldığını düşünmüyorum. Yani bilemiyorum. @Millennium Wizard 'ın dediği gibi acaba imkan bulduğu sıralarda eksik kaldığı yanları da o savaşlarla yükseltiyor olma lüksüne sahip mi diye düşünüyorum da o zaman Katakuri'ye felan ayıp oluyor.

Jaimini discordundan yeni atılmış mesaj. Kapanıyorlar galiba.

We've unfortunately been hit with a C&D by a legal team that represents multiple companies. miharu
This happened a couple weeks ago, and since then we hired a lawyer to deal with this.
We've been advised to remove all our chapters we've released till this situation is handled, we're in talks with Viz to go legal in exchange they don't push a lawsuit.

Thank you for understanding our situation. In the mean time please enjoy our original series and some extra series we've decided to work on.
Since we are okay with releasing spoilers, we've decided to hand draw all chapters as spoilers for ya'll!

Thank you for understanding our pain catsad
We'll keep you updated in the situation as things unravel.

P.S. Thank you for all the support you've given us over the past years! This might be the end for us.

Yapma gözünü seveyim. Aynı bölümde Rayleigh iki yıllık eğitimle o seviyedeki birisini direk yenebileceğini düşünmüyorum diyor. Luffy oturuyor kara kara düşünüyor. 1 Milyarlık o adamı geçeceğim diyor. Bence o dövüşte güzle bir power up aldı. Dof ve Cracker ile komutan ligi seviyesini deneyimledi. Güç açısından onlar karşısında geri değildi ama deneyim açısından sıkıntı çekti.

@Çörekçioğlu Luffy

Yok ben sakladığı bir şey kaldığını düşünmüyorum. Yani bilemiyorum. @Millennium Wizard 'ın dediği gibi acaba imkan bulduğu sıralarda eksik kaldığı yanları da o savaşlarla yükseltiyor olma lüksüne sahip mi diye düşünüyorum da o zaman Katakuri'ye felan ayıp oluyor.
Mutlaka vardır. Luffy'nin dövüşleri yanıltabiliyor. Doff karşısında tamam dedik, Tankman çıktı. Kata karşısında Snakeman çıktı. Biraz da rakiplerinin gücü ile alakalı bir durum. Hangisi gerekliyse onu çıkarıyor. Kata'ya ayıp oluyor ama yapacak bir şey yok.:)

Reyli'yi geçtim, 6 ay adada boş boş takılmış olamaz. Meyve uyandırma ya da her şeyin sesini duyma durumu gibi aradan sonra gördüğü şeyler olamaz bence. Gerçi meyve uyandırma aradan önce der vardı. Yani yeni bir G4 formu ya da G5 gibi bir şey olabilir belki. Ama o 6 aydan özel bir şeyler bekliyorum ben. Boş boş takılmış olamaz o sürede.

@Çörekçioğlu Luffy

Kaç tane vursa da yıkamayan adam karşısında Luffy bunlara ihtiyaç duymaz.Yorulunca k.haki zayıflayacağını kendi söyledi.Öyle indirecekti katayı ama sonra vazgeçti.Kendine güç katmak için yolu değiştirdi Luffy.Ve evet Kaido için o lükse ihtiyacı vardı.Adam bir sopa vurdu hali görüyoruz.O saldırıyı atlatmanın bir yolunu bulacaksın mecbur başka çaresi yok.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 16)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık