Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
O saçma değildi çünkü. Beyazsakal'ın ölüsü aşağı yukarı sağ kol eden Teach'i neredeyse tekleyebiliyorken, Luffy'nin yonkou'ya karşı şansı olduğunu düşünenler çok yüksekten uçuyordu. Güç dengelerini iyi anlayınca, çok önceden tahmin edilebilecek bir olaydı.

Ama şu tırpan meselesi çok farklı. Zoro iki yıl önce daha büyük yaralara dayanıyordu. Şimdi buna bayılması mantıklı değil.
Teach tek yemedi iyi darbe aldı. Doğrudan kafadan aldı. Acıları daha fazla almasına rağmen yemedi. Luffy 2 sene öncesinde bile Sengoku ve Amiral'lerin darbelerine dayanıyordu. İki sene sonrasında öyle bir Kata dövüşünden sonra tek yemesini kimse beklemez. 2 sene öncesinden ne farkı kalıyor? Onu geçtim şans verdik felan yok. Ben hep dedim hakilerden felan aşması lazım Yonkou yenebilmesi için. Yonkou yenmek ayrı. Benim dediğim Luffy'e tek atabilecek biri yok idi.

Teach tek yemedi iyi darbe aldı. Doğrudan kafadan aldı. Acıları daha fazla almasına rağmen yemedi. Luffy 2 sene öncesinde bile Sengoku ve Amiral'lerin darbelerine dayanıyordu. İki sene sonrasında öyle bir Kata dövüşünden sonra tek yemesini kimse beklemez. 2 sene öncesinden ne farkı kalıyor? Onu geçtim şans verdik felan yok. Ben hep dedim hakilerden felan aşması lazım Yonkou yenebilmesi için. Yonkou yenmek ayrı. Benim dediğim Luffy'e tek atabilecek biri yok idi.
Neredeyse tek yedi dedim ama ben. :ehe: Teach'i o hale getiren kişi zaten Yonkou seviyesinden artık uzakta olan biriydi. Adamın kafasının yarısı bile yoktu. Bu durumda sağlam bir yonkou'nun oradaki Teach'e neler neler yapabileceğini düşünmek lazım. Aynı şekilde yonkou cesedi Teach'i neredeyse tekliyorken, sağlam yonkou'nun Luffy'i teklemesi de şaşırtıcı değil.

Luffy 2 sene öncesinde bile Sengoku ve Amiral'lerin darbelerine dayanıyordu.
Sengoku'ya meyve avantajı ile dayandı. Diğer amiraller de çok ciddi saldırmamıştı. Ayrıca Amiraller nere, Kaido nere yav? :ehe:

Kata dövüşünden sonra tek yemesini kimse beklemez.
Bekleyenler vardı. :oops:

İki saniye saçmalama lütfen.
Soodddıkdıs tamam tamam bayılmadı:hhh:
Yahu neden bitsin Luffy de 30 dk aç kalınca bayılıyor kendinden geçiyor : )
Hacı valla luffy ne dövüşlere girdi bir darbe alıp bayıldığı bir sahne hatırlamıyorum. Luffy g4 snake man modunda çok aç olduğunu söylüyordu. Yani karnı yarık aç bir dövüşüyordu:/ ha zoro’nun açlıktan bayıldıysa yine sorun yok sadece kaç gün aç kalabilen zoro’nun bayılmasına şaşırırım o kadar.
Kanka büyük ihtimal açlıktan oldu. Açtı bu darbeyi yiyince de ki adamı da yenmiş sonra düştü işte. Zaten son sayfada kalkmış yemek yiyor. Malum Luffy darbe yemeden sadece aç kalınca kuruyor :D
Bakalım kanka zoro aç kalıp da bayılacak bir tip değil sonuçta kaç gün aç kaldığını biliyoruz zoro’nun. Ha gerçekten de aç kalıp bayıldıysa yinede lafım yok zaten zoro’yu ezmek için demedim onu sadece luffy’nin sırtını güçlendirmek istedim:D
Karşılaştırma olayının fitilini atesledin. Tebrikler. Akşam bol bol ban izleriz artık.

Zoro bayılır olur öyle arada :D bir şey çıkmaz. Klasik sahnelerden
Vay be demek ara sırada bayılır iyimiş:D
Bu arada cidden karşılaştırma niyetim yoktu ha:D

Hacı valla luffy ne dövüşlere girdi bir darbe alıp bayıldığı bir sahne hatırlamıyorum. Luffy g4 snake man modunda çok aç olduğunu söylüyordu. Yani karnı yarık aç bir dövüşüyordu:/ ha zoro’nun açlıktan bayıldıysa yine sorun yok sadece kaç gün aç kalabilen zoro’nun bayılmasına şaşırırım o kadar.
Ya o hasardan sonra bayılması da anormal. İnsanların neden yüklendiğini anlıyorum da, sırf karşılık vermek için yapmak itici geliyor. Tabi, bunu sen yapıyorsun diye demedim. :D Az çok fikirlerini çözdüm bu konuda.

Bakalım kanka zoro aç kalıp da bayılacak bir tip değil sonuçta kaç gün aç kaldığını biliyoruz zoro’nun. Ha gerçekten de aç kalıp bayıldıysa yinede lafım yok zaten zoro’yu ezmek için demedim onu sadece luffy’nin sırtını güçlendirmek istedim:D
Kanka ona da şöyle bakcan işte; orada Zoro sadece açtı ama burada darbede alıyor :D Böyle bakınca yine az çok mantığa oturuyor :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 19)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık