Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Şuan Shiryu için ne desek yalan olur bence. Shiryu çok güçlü adam orası kesin. Bu meyve'nin olayı ne? Uyanışı nasıl? Bunlarla ilgili ne desek yalan olur. Ama Oda boş meyve yedirmez bu tarz adamlara. Belki gerçekten de fena bir seviye atlattı bu meyve. Belki de herkes göremiyor ama Yonkou gibi adamlar dayanıklı olduğu için darbeyi ala ala yerini bulup indirebilirler, onun dışında ki ler göremiyordur gerçekten de. Eğer Zoro'nun rakibi olursa da orada güzel bir olay var zaten, "Her şeyin nefesi" Zoro bunu daha da keşfedip oradan gömebilir Shiryu'yu mesela. Ama işin özeti Shiryu gibi adama dandik bir meyve yedirmez Oda, kesin bir önemi var.
Bir teori vardı, meyvenin uyanışının hiçlik olması ile ilgili.

Shiryu boş beleş yüzme yeteneğini kaybetti sadece. Sanji kostümüyle onun meyvesinin gücünü kullanıyor.

Shiryu uyanma hiçlik fazla uçuk. Böyle olacağını, haki ile bile görülmeyeceğini zerre sanmıyorum.
Fujitora'ya uyanma adı altında zemine yerçekimi uygular ise gezegenleri çarpıştırıp, bi DragonBall izlettirebilir eğer teorik meyve uyanışı üstünden gidilirse. Bunlar uçuk fikirler yahu. Bu görünmezlik altında sadece Kaido'yu falan yenemez sanırsam. Observation haki ile bile algılanamaz ise ani ataklarda Garp habire haki ile mi duracak. Haki kapattığı vakit kalbine yer bi kılıç nasılsa hissedilmiyor varlığı. Yapmayın beh. Fazla uçuk. Olursa serinin bugu olur.

Shiryu boş beleş yüzme yeteneğini kaybetti sadece. Sanji kostümüyle onun meyvesinin gücünü kullanıyor.
Sanji sadece kendini görünmez yapıyor. Shiryu dokunduğu şeyleri de. Adamın bir elinde kılıç diğer elinde hançer olsa, hançeri görünmez yapsa veya tek kolunu görünmez yapsa adamı tek kollu sanarsın adam hançeri sokar.

Shiryu uyanma hiçlik fazla uçuk. Böyle olacağını, haki ile bile görülmeyeceğini zerre sanmıyorum.
Fujitora'ya uyanma adı altında zemine yerçekimi uygular ise gezegenleri çarpıştırıp, bi DragonBall izlettirebilir eğer teorik meyve uyanışı üstünden gidilirse. Bunlar uçuk fikirler yahu. Bu görünmezlik altında sadece Kaido'yu falan yenemez sanırsam. Observation haki ile bile algılanamaz ise ani ataklarda Garp habire haki ile mi duracak. Haki kapattığı vakit kalbine yer bi kılıç nasılsa hissedilmiyor varlığı. Yapmayın beh. Fazla uçuk. Olursa serinin bugu olur.
İlla ki haki ile en azından saldırıyı görebilirler. Veyahut sadece savunma içindir, saldırı yapamaz o durumda. Başka şeyler bile çıkabilir rakibinin algısını bozabileceği veyahut Tobi'nin sahip olduğu gibi bir yetenek. Kısacası boş meyve değildir. Mochi gibi meyveler ile bile ne tekniğe sahip kişiler var.

Seride uçuk meyve çok.

Enel kendini diriltiyor. Kızın birisi oyuncak yapıyor milleti :D Law gamma shock ile hasar verirse alayını alacak bir güce sahip. Üstüne ölümsüzlük veriyor.

Sanji sadece kendini görünmez yapıyor. Shiryu dokunduğu şeyleri de. Adamın bir elinde kılıç diğer elinde hançer olsa, hançeri görünmez yapsa veya tek kolunu görünmez yapsa adamı tek kollu sanarsın adam hançeri sokar.
Örneğin bigmom devasa ateş kütlesinin içine girip onun saldırmasını bekleyebilir. Garp full koka basıp, shiru saldırdığı sırada refleksle ona vurabilir. Veya kendisinin kesilmesine izin verir ve o sırada kılıcı da tutabilir. Kaido uçup, ateş kütleleri atabilir. Mihawk devasa slashlar atabilir. Zoro tatsumakiler ile yerini bulmaya çalışabilir. Fuji meyvesini uyandırıp her yöne yer çekimi uygulayabilir. Katakuri zemini mochiye çevirip nerede olduğunu bulabilir. Sonuçta adam görünmez ve haki ile sezilmiyor diye ortadan yok olmuyor :D Hala orada sadece yeri belli değil :D
Bu taktikler beni benden almaya başladı, etme eyleme...

Bu arada cidden beyin ikizisiniz ha dns ile, hala haki ile sezilmiyor diyor ahaha la olm trollük için para mı veriyorlar size :D Hayır veriyorsalar biz dr kazanak.

Engellediğim bir şahıs belli ki okuduğunu anlama konusunda Türkçe dersinden geçememiş. Ben bir İHTİMAL mutlak gizlilik yeteneği olursa ne olur durumunu sorguluyorum. Vatandaş hala çıkmış haki ile sezilemez diyormuşum gibi alıntılayıp duruyor. Bunlar da yorum yapıyor işte. Hayır her alıntısında da dalga geçiyor. Bari ne dediğimizi anlasa. Bir insan hem anlamaz hem de niye alıntılar ki :D

Engellediğim bir şahıs belli ki okuduğunu anlama konusunda Türkçe dersinden geçememiş. Ben bir İHTİMAL mutlak gizlilik yeteneği olursa ne olur durumunu sorguluyorum. Vatandaş hala çıkmış haki ile sezilemez diyormuşum gibi alıntılayıp duruyor. Bunlar da yorum yapıyor işte. Hayır her alıntısında da dalga geçiyor. Bari ne dediğimizi anlasa. Bir insan hem anlamaz hem de niye alıntılar ki :D
Tamam lan tamam hadi hakiyle sezilmiycekmiş tamam. Umarım olur bu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 9)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık