Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bir ara Ryuma nın kestiği ejderin derisinin elmastan sert olduğunu savunan birileri vardı, hatta game of thrones izlemedin mi demişti aklıma o geldi. Müthiş objektif bir yaklaşımdı.
Daha op başlamadan önce çizilen şeyde gök yaracak kuvvetler saldırılar mı bekliyorsun.Tabii ki öyle çizmeyecek basite indirgeyecek.OP başladığında ne çiziyorsa o şekilde basit olacak.Muazzam zorluktaysa bile bunu yansıtmayacak.

Şu anda verilen bilgilere bakılması lazım.Ejderha olayı tamamen farazi.900 yıllık hükümetin zirvesi kolezyum seviyesi savaşçılar falan mıymış da antik krallığı yıkmışlar.Öyle olduğu sanılıyor herhalde.Her çağda güçlü adamlar ve onlara kafa tutacak adamlar vardır.Ryuma da Garp'in Chinjao'ya yaptığı gibi kafa tutanları gerisin geri göndermiş.Kutsallarla ilgili bir teorim var orada değineceğim bu konuya burada harcamayım.

Yasuke diye siyahi kölelikten kaçan bir samuray var. Afrikalı. Acaba onu da görür müyüz seride.

O dönemki samuraylar 1.52 boylarındaymış. Yasuke ise 1.80 boylarındaymış. Seride siyah tenli ve wanolulardan çok daha uzun boylu bir samuray görebiliriz.

Tabi tabi yol öyle bişey :D

Delinmesi farklı şey zırh haki kullanıp delinmesi ayrı bişey.

Ya tivey böyle saçmalamaya devam edersen sana da basacam engeli. Bi' kendine gel ya. Ne taşı ? Taşa haki yükleyip mi fırlattı Zoro ? Taş nerde hani ? Full kar olan bir odada taşı nereden buldu Zoro ? Monet'i Tashigi'ye bırakırken dur lan taş olan bir yere oturayım da lazım olursa haki basar atarım mı dedi :confused:o_O

Saçmalamakta boyut atladın ya. Uğraşamıcam haa :artiz:
Ya şu konuşma şekline bak hele te allahım. Ben muallaktayım diyorum adam gelmiş benim düşünce sürecime hakimmiş gibi konuşuyor. Zoro'nun doğrudan ne fırlattığını gördün mü? Hayır. Ee sıkıntı ne. Lan hiç mi ihtimali yok diyorsun Zoro'nun eline başka bişey alıp fırlatmasının?

Ortam neresi? Çocukların oyun odası değil mi, etrafta bulduğu kırık bir oyuncağı bile fırlatmış olabilir. Hadi onu geç bikaç bölüm önce dev çocuklar demir borularla falan etrafı yakıp yıkarak geçtiler, hiç mi ihtimali yok bişey kırmalarının, düşürmelerinin? Onu geç Monet'in kar meyvesiyle yaptığı sert bir duvar vardı, Zoro da dibinde oturuyordu hani, hani şu daha önce Luffy'nin koka+g2 ile kırdığı duvardan. Bi taş sertliğinde değil midir diyorsun.

Kabullenememek için saçmalıyor falan dersin sen bunun ardından biliyorum seni. Bu kabullenememek değil ihtimallere açık olmak. Ben slash atmamıştır, slasha haki yüklememiştir demiyorum, bi ihtimal daha var göt olmayalım diyorum.

Engel basarım bak ha ne demek la :S Umrumun ince gülü basmazsan adam değilsin :D Şimdi şu el sallayan emojiden gönder ve engeli bas hadi canım. Böylece bizim gibi cahil, gerçekleri kabullenemeyen gericilere mangayı anlatma uğraşıyla kendini yıpratmazsın.

Zemin beton. Üstü karla kaplı. Taşı nereden bulacak? Monet de kendisi diyor slash attı diye. Sen diyorsun ne olduğu belli değil. Kesmiş işte haki ile bir şekilde. Adam slashına haki ekliyor yani. Elimizde böyle bir veri varken yok sayamayız. Aksi bir durum da görmedik.

https://www.mangareader.net/one-piece/687/14
Bak ben ne diyorum. Konu muallakta diyorum. Bilmediğim için yorum yapmıyorum diyorum. Muallakta kaldığım şeyi neden senin demenle kabul edeyim arkadaş.

Ya şu konuşma şekline bak hele te allahım. Ben muallaktayım diyorum adam gelmiş benim düşünce sürecime hakimmiş gibi konuşuyor. Zoro'nun doğrudan ne fırlattığını gördün mü? Hayır. Ee sıkıntı ne. Lan hiç mi ihtimali yok diyorsun Zoro'nun eline başka bişey alıp fırlatmasının?

Ortam neresi? Çocukların oyun odası değil mi, etrafta bulduğu kırık bir oyuncağı bile fırlatmış olabilir. Hadi onu geç bikaç bölüm önce dev çocuklar demir borularla falan etrafı yakıp yıkarak geçtiler, hiç mi ihtimali yok bişey kırmalarının, düşürmelerinin? Onu geç Monet'in kar meyvesiyle yaptığı sert bir duvar vardı, Zoro da dibinde oturuyordu hani, hani şu daha önce Luffy'nin koka+g2 ile kırdığı duvardan. Bi taş sertliğinde değil midir diyorsun.

Kabullenememek için saçmalıyor falan dersin sen bunun ardından biliyorum seni. Bu kabullenememek değil ihtimallere açık olmak. Ben slash atmamıştır, slasha haki yüklememiştir demiyorum, bi ihtimal daha var göt olmayalım diyorum.

Engel basarım bak ha ne demek la :S Umrumun ince gülü basmazsan adam değilsin :D Şimdi şu el sallayan emojiden gönder ve engeli bas hadi canım. Böylece bizim gibi cahil, gerçekleri kabullenemeyen gericilere mangayı anlatma uğraşıyla kendini yıpratmazsın.

Bak ben ne diyorum. Konu muallakta diyorum. Bilmediğim için yorum yapmıyorum diyorum. Muallakta kaldığım şeyi neden senin demenle kabul edeyim arkadaş.
Ben de muallak değil diyorum :D Monet kesildiğini söylüyor taş geldiğini falan değil. Slash atmış. Enerjik bir şey geçmiş yani. Bu kadın taş, maş vs ile slashı ayırt edebiliyor.

Bastım :byee:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 9)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık