Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Hangi nova küçümsenmedi ki? Bir Drake, bir de Law için fazla görmedim. Gerisi hep küçümsendi zamanında.
En çok küçümsenen Nova Law. Luffy ön plana çıksın diye hep nerf yedi, bir şekilde geri plana atıldı. Ama adam güçlü epey. Sahneleri iyice irdelenir ve neden zor duruma düştüğü anlaşılırsa tabii ki.

Peki nasıl? Şu an amirallerle kapışan ekibin bile şansı yokken kim Kuma'yı çekip kurtaracak? Dragon gelmeden zor. En kötü Aokji bizim devrimcilerden olacak ki amiral falan dengelesin. Daha orada Cp0 denen bi oluşum da var yani.
Mantıken yakalanmaları gerek, ki oraya Akainu filan da gelebilir.

Ama hikaye tabanlı düşündüğümüzde kaçmaları daha yüksek ihtimal, tabii Oda 2. bir MF savaşı benzeri bir şey düşünmüyorsa.

Mantıken yakalanmaları gerek, ki orada Akainu filan da gelebilir.

Ama hikaye tabanlı düşündüğümüzde kaçmaları daha yüksek ihtimal, tabii Oda 2. bir MF savaşı benzeri bir şey düşünmüyorsa.
O 2 amiralden Fuji'yi Sabo oyalasa, diğer 3'üde sanmıyorum ama Ryo'yu oyalasa... Eee. Kuma'yı kurtaracak adam kim? Ayrıca Cp0 da var ve dediğin gibi Akainu dahi gelebilir oraya. Yeni amiral aşırı güçsüz olsun ki biran önce yenilsin, devrimciler alsın gelsin, ya da Dragon aksiyona girecek İva, Betty falan. Oda dışı bu olay devrimcilerin çöküşü olur ama yazar ne yazar bilinmez

O 2 amiralden Fuji'yi Sabo oyalasa, diğer 3'üde sanmıyorum ama Ryo'yu oyalasa... Eee. Kuma'yı kurtaracak adam kim? Ayrıca Cp0 da var ve dediğin gibi Akainu dahi gelebilir oraya. Yeni amiral aşırı güçsüz olsun ki biran önce yenilsin, devrimciler alsın gelsin, ya da Dragon aksiyona girecek İva, Betty falan. Oda dışı bu olay devrimcilerin çöküşü olur ama yazar ne yazar bilinmez
Seninle benim net bir iletişim problemimiz var, iki üç aydır konuşuyoruz daha çözemedik. :D

Diyorum ya mantıken yakalanmaları gerekir, ama hikaye tabanlı bakarsak yakalanmazlar diye.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 12)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık