Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Salaklık ile güç paralel yürümüyor yalnız. :D
Gece gündüz bu adama dalma ile de güç belirlenmiyor yalnız. İnu ve Nekudan güç skalası yapıyosun adama :D adam 1 eski filo amirali, 1 güncel amiral, 1 Tsurudan canlı dönebiliyor. Dof beyimiz Tsurudan tayfaca topukluyor. Jack'e fazla bi gömme söz konusu

Bu konuda çok farklı düşünüyoruz. Dof direk tayfa katılsa Drake'in pozisyonunu bile alamaz bence. Hatta bana göre Drake şuan Luffy'ye en yakın süpernova bence. Diğerleri planlar yaparken sağda solda dolaşırken bu adam dövüşüyordu. 2 yılda haki bakımından ve meyve gücü bakımından en temiz gelişen adamlardan bir tanesidir bence. Bounty'sini 700-800m bekliyorum ben.
Drake belirsiz, ne desem tahminden öte geçemez. Neyse, Dof tartışmalı bir mevzu, ben de %100 olarak iddia edemem her şeyi, ancak genel performansına iyice irdeleyerek bakarsak 3. adam altı etmez diyorum. Tabii %100 Dof'u görmediğimizden gücü tartışmalı bir karakter.

Gece gündüz bu adama dalma ile de güç belirlenmiyor yalnız. İnu ve Nekudan güç skalası yapıyosun adama :D adam 1 eski filo amirali, 1 güncel amiral, 1 Tsurudan canlı dönebiliyor. Dof beyimiz Tsurudan tayfaca topukluyor. Jack'e fazla bi gömme söz konusu
Jack'in karşısına çıkan isimler güçsüzdü, paçavraydı demedim ki. Unuttuğunuz nokta, Jack'in bu adamlarla aynı konumda, hatta bazılarından daha üstte bir Yonkou kumandanı olması.

Benim anlamadığım şey, Dof'un da başarısızlıkları var, bunun altında yatan sebepler irdelenirse bir sonuç çıkartılabilir. Jack'e gelen her eleştiride "Ama karşısındaki güçlü." savunması da geliyor. E lan bu adam güçsüz mü? O da güçlü.

Tsuru'dan tayfaca topukluyor derken? Jack'in ne olduğu zaten belli oldu. Inu ve Neko'yu yenemeyip kimyasal silah kullanmak zorunda kalması da cabası. İç organları parçalanmış halde Luffy ile G4'de off-panel halde 30 dakikadan fazla dövüşüp, üstün gelen (bayıltan) adam etmesi mümkün değil.

Jack'in karşısına çıkan isimler güçsüzdü, paçavraydı demedim ki. Unuttuğunuz nokta, Jack'in bu adamlarla aynı konumda, hatta bazılarından daha üstte bir Yonkou kumandanı olması.

Benim anlamadığım şey, Dof'un da başarısızlıkları var, bunun altında yatan sebepler irdelenirse bir sonuç çıkartılabilir. Jack'e gelen her eleştiride "Ama karşısındaki güçlü." savunması da geliyor. E lan bu adam güçsüz mü? O da güçlü.
Yahu yonko gitse misal WB gitse o kadroya nolacak? Jack'in rakibi zayıf mı? Sengoku ve Issho la. Ayıp. Anca ekstrem yonko alır o kadroyu

İnu ve Neko çok yüksek ihtimal 9 kından. Ayrıca gece ve gündüz dalıyorlar. Gayet güçlü adamlar ve dinlenip dinlenip dalıyorlar. :/ Dof'a amiral seviyesi diyormuşsun zamanında. Jack gücünü gösterir ondan da vazgeçirsin sıkıntı yok

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık