Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
@Aiden Linlin tek atacak kaçarı yok. Sanırım sen de Smoothie'nin Kata'yı geçmiş olabileceğini düşünüyorsun.

Onu ben de düşünmüştüm. Linlin gözünü kırpmadan Germa'yı harcadı. Luffy'i yakalasaydı, kendisine katmak için zaman harcamaz, cezasını orada verirdi. Bu sebeple Kaido'nun yıkımcıları en zayıf komutanlar olabilir. Ayrıca hiçbiri öteki komutanlar gibi ne tanıtıldı ne de çizildi.

Şunu açıklamanın vakti geldi. Forumda Linlin ve Smoothie severler olarak sayımız arttı. Artık LinMothie bir fan grubudur.
Yani bir belki Jack o şekilde çizildi ama onun da durumu farklı idi.

Bu arada fan grubuna katılabilirim. :D:ehe:

BM komutanları bana da daha güçlü gibi geldi. Oven komutan olmamasına rağmen Jack’i kızarmış domuza çevirebilir.

Bir Smoothie vs Queen görsek keşke.
Queen alır. Nedense Smoothie bana güçlü havası vermiyor hiç. Ek olarak Bm'nin tayfası daha kadrolaşmış ve daha sistematik. Yani diğer Yonkou'lara göre bile epey güçkğ ve kalburüstü adamları var. Ama Kaido öyle değil görünen kadarıyla. Güçlü 3 tane adamı var sadece. Geride ne bir 4-5 numara var ne de Tamago-Pekoms gibi adamları. Eğer durum böyleyse Kaido'nun ilk 3'lüsü Bm'nin ilk 3'lüsünden öyle az buz değil, net güçlüdür diye düşünüyorum.

Queen alır. Nedense Smoothie bana güçlü havası vermiyor hiç. Ek olarak Bm'nin tayfası daha kadrolaşmış ve daha sistematik. Yani diğer Yonkou'lara göre bile epey güçkğ ve kalburüstü adamları var. Ama Kaido öyle değil görünen kadarıyla. Güçlü 3 tane adamı var sadece. Geride ne bir 4-5 numara var ne de Tamago-Pekoms gibi adamları. Eğer durum böyleyse Kaido'nun ilk 3'lüsü Bm'nin ilk 3'lüsünden öyle az buz değil, net güçlüdür diye düşünüyorum.
Kaido'nun üçlüsünden,sonra gelen altısı yok mu ? Uçan sürüngenler mi ne? Page one ile Drake'nin dahil olduğu grup.

Onlar az buz adamlar değildirler,Page one bile epey güçlü.Altılı içinde de en güçlü değil galiba.

Kaido'nun üçlüsünden,sonra gelen altısı yok mu ? Uçan sürüngenler mi ne? Page one ile Drake'nin dahil olduğu grup.

Onlar az buz adamlar değildirler,Page one bile epey güçlü.Altılı içinde de en güçlü değil galiba.
6'lı içinde Drake'i sayma. Umarım Apoo da bu 6'lının içinde değildir yoksa işler iyiden kesat. Kafadan 5 tane var. Bu 5'li BM tayfasıyla karşılaştırıldığında sayı olarak yine az. Kaido'nun 8 adet adamı oluyor. Bm'nin adamları tahminen bu sayının iki katı varlar; sayamadım şimdi.

Bende tam tersini düşünüyorum.BM'nin 3lüsünün ardından gelenler o kadar da sağlam değil.Kaido'nun yıkımcılarının ardından ise Drake,P1,Hawkins gibi oldukça güçlü adamlar geliyor.Ki en güçlü 6 headliner denilen grupta Hawkins'in bile olmadığını düşünürsek.Asıl tatlı komutanlarının net daha güçlü olması lazım bence.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık