Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Elbiseyi kullandığı için ağlıyor olabilir. Sanji daha adammış Zoro'dan. Zoro Mihawk'a eğilip beni eğit dedikten sonra 32 diş sırıtıyordu.:D
Kendi kendine neden ağladığını bulup, kendi kendine kimin adam olduğunu mu seçtin yani? Ayrıca hatırlatayım, Sanji gayet kullanırken sırıtıyordu, üstüne kadınları dikizleme hayalleri kuruyordu.

Bu Big Mom yalandan hafıza kaybı yaşıyorum ayağı yapmasın lan. Sonuçta bazen çocuk ruhlu davranıyor bazen de sinsice her şeyi unuttum ayağına Chopper Luffy’e götürür bunu ortalığı karıştırsın diye. Böylelikle Zeus olayı da mantığa oturur.

Bu Big Mom yalandan hafıza kaybı yaşıyorum ayağı yapmasın lan. Sonuçta bazen çocuk ruhlu davranıyor bazen de sinsice her şeyi unuttum ayağına Chopper Luffy’e götürür bunu ortalığı karıştırsın diye. Böylelikle Zeus olayı da mantığa oturur.
Keşke böyle bir şey olsa.Bigmom delirmediği sürece stratejik takılabilen birisi.Bunu Germa konusunda göstermişti.Bigmom hapishaneye bilinçli şekilde baskın yaparsa efsane olur.

Sonunda öksüz ve yetim Zoro senpainin geçmişine ait birseyler göreceğiz sanırım. Yalnız kurt olarak kalsa iyiydi ama tayfada aile geçmişi bilinmeyen bir franki bir nami bir Luffy bir de Zoro kaldı sanırım. Copperi ve zaten olmus olan brook u saymiyorum tabiki
Franky ve luffy gösterildi. Geriye nami’nin ailesi ve zoro kaldı. Franky küçükken ailesi tarafından gemiden atılıyor ve tom onu kurtarıyor ve onu büyütüyor. Sonra trene kafa tutuyor cyborg falan oluyor. Sanji ve luffy şu an en ayrıntılı gösterilen karakterler geçmiş olarak.
Nami’nin ailesi ve zoro’nun geçmişi kaldı.

Aç o bölümkü yorumuma bak, ne yazmışım diye. :(

Ama madem dalga geçmeli oynuyoruz. Pedofili Sanji' nin hiçbir şey eline su dökemez değil mi? :oleyo: Hadi Nami olayı canon değil dedik, Shirahoshi ve Puding'e ne diyeceğiz?
Bana niye diyorsun olum git Sanji fanlarına de bana ne Sanji'den. :D
Hee seri gözüyle bunda bir şey yok sonuçta o yaşta evlenecek olan kişi Puding laf yaparsın yapmazsın ama bu da bir gerçek. :D

Franky ve luffy gösterildi. Geriye nami’nin ailesi ve zoro kaldı. Franky küçükken ailesi tarafından gemiden atılıyor ve tom onu kurtarıyor ve onu büyütüyor. Sonra trene kafa tutuyor cyborg falan oluyor. Sanji ve luffy şu an en ayrıntılı gösterilen karakterler geçmiş olarak.
Nami’nin ailesi ve zoro’nun geçmişi kaldı.
Nami'nin öz akrabası https://onepiece.fandom.com/wiki/Shalulia bu olmalı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 17)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık