Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Puhahaha öyle diyen mi olmuş. Ergence güldürdü beni. Tamam, Doffy indirme de eyvallah Luffy'nin çok yardımı oldu. Luffy sayesinde/yardımıyla Doffy indi. Fakat Rockey Limanı olayının beyni olup( Kim bilir nasıl bir olay ki hükümetin diline dolandı.), Yeni Çağa kadar kendi tırnaklarıyla gelmiş adamdan bahsediyoruz. :ehe::ehe:
Olay bu değildi galiba unuttum. Zoro Sanji bir şeyler bir şeyler.
Yanlış mı anlaşılıyorum acep? :confused:

İşte o olay benim Op'a bağlanma nedenimdir. :D Diğer mangakalar gibi pat diye p-up verip işi bitirmiyor mangaka. 2-3 kere yenilgiye uğratıyor ana karakterini. Yerlerde süründürüyor, rezil ediyor, hayatının dayağını yediriyor, her türlü musibeti yaşatıyor. Senden net güçlü birisini geçmek o kadar kolay değil Luffy efendi diyor kısacası.

Ana tema bu şekilde olmasaydı şu anda Op'u takip etmiyor ve bu forumda da yazmıyor olurdum. :/
Onları hepimiz seviyoruz ama Croco ile yaptığı vs özellikle o su damlacıkları olayı diğer vslerinde olmadı... Yani o kadar göze batmadı .. Luffy Croco yu aştı ya da yendi deyince ben gülüyorum yani.. Su damlacıkları olayı tamamen ortalığı yıktı yani ... Bir yandan Lucci vs sini düşününce ha keşke Croco da aşacağım yazacağına Luccide yazsaymış daha çok uyarmış.

Onları hepimiz seviyoruz ama Croco ile yaptığı vs özellikle o su damlacıkları olayı diğer vslerinde olmadı... Yani o kadar göze batmadı .. Luffy Croco yu aştı ya da yendi deyince ben gülüyorum yani.. Su damlacıkları olayı tamamen ortalığı yıktı yani ... Bir yandan Lucci vs sini düşününce ha keşke Croco da aşacağım yazacağına Luccide yazsaymış daha çok uyarmış.
Evet su meselesi çok saçma ve gereksizdi cidden de. İtiraz edemem ona. Yalnız kafasını duvarlara sürte sürte gökyüzüne fırlattığı gerçeğini değiştirmiyor bu.

@Densetsu no Samurai
İstediğini söyle, ben manga gerçeklerinden bahsediyorum. :/

Evet su meselesi çok saçma ve gereksizdi cidden de. İtiraz edemem ona.

@Densetsu no Samurai
Zaten adamın açığını bulmuşken o sahnenin çizilmemesi lazımdı çok basit orada Croco bunu kurutmayıp direk aşağı atsa damlacıkların olaya dahil olmasına gerek olmazdı. :D

@Densetsu no Samurai
Manga, evet. Ama mangadan senin çabalarınla çıkardığın gerçekler bunlar. Umumun içine sinip kabul ettiği gerçekler değil. Hayır tek manga sayfası atıp çürütecem Croco yalanını ama üşeniyorum artık böyle şeylere. Ne Croco'su bitiyor ne Enel'i ne Dof'u ne Kraker'i ne Kata'sı. Mübareğin evladıııı :oops:

Manga, evet. Ama mangadan senin çabalarınla çıkardığın gerçekler bunlar. Umumun içine sinip kabul ettiği gerçekler değil. Hayır tek manga sayfası atıp çürütecem Croco yalanını ama üşeniyorum artık böyle şeylere. Ne Croco'su bitiyor ne Enel'i ne Dof'u ne Kraker'i ne Kata'sı. Mübareğin evladıııı :oops:
Aman reis, gözünü sevem yeşil renkli sayfaları atıp da rezil etme beni. :rolleyes: Zaten eğitimden daha güçlü dönmüş Zoro'n var senin, daha fazla ezme bizi. :(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 11)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık