Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ahahahah Luffy'i deldiğini ve kurttuğunu atmama rağmen sayıklamaların devam ediyor :Dd:D:D:ddD:d Alakasını anlayamıyorsan yapacak bişey yok, sana Kaidou'nun sake içip ağladığı sahneyi atayım ağlaşın beraber

Crocodan korkması, shichi olması veya logia olmasıyla alakalı değil, mangadan bi sayfa at desem atamazsın :D:dd.D Bak sana akıl yürütme sürecini sunayım, Daz'ı kesen Mihawk, Mihawk'ı durduran Croco... demek ki... ya bana bunu bile yazdırıyorsun. Senin kafa neden kesmeye çalışıyor dostumi sen Kaidousun büyük düşün ya.
Tamam sensin. Sen kendi küçük dünyada sayıklamalarına devam et. Bize de engellemek düşer :) Bay bay.

Verdiğin örnekler arasında Mom'ın Chopper'a karşı tepkisiyle Mihawk'ın Croc'a karşı tepkisine de baktın mı peki?
Mamave chopper arasinda makas daha fazla. Mama cokta umrunda olan bisi degil. 2 3 carpistirmadilar bile. Ortaya ani cikisina belkide Luffy'e yardimina sasirmasina Croco>mihawk gibi yorumlamak ne kadar dogru?
Brook ruhlara temas edebildiği için kesiyor, sıkıntı ne? Brook örneği spesifik bi örnek, mesela Prometheus'a Luffy hakili yumruklarla vurunca temas edemiyordu ama Jinbei sudan ataklar yapınca etkilenmişti. Yine aynı şekilde Prometheus'un yüzünü kesmişti Brook. Spesifik örnekleri geçelim.
Neden ki. Ben 2 ornek sunuyorum. Ikisi de spesifik kaciyor diyorsun. Hicbir rakibe Croco dogrudan dalmiyor. Hep sinsice. Oyle Mihawk'in slashlarini falan blokladi gibi anlatiyorsunuz. Sacma. ( tekrar edim. Kilicci deelim)

Mamave chopper arasinda makas daha fazla. Mama cokta umrunda olan bisi degil. 2 3 carpistirmadilar bile. Ortaya ani cikisina belkide Luffy'e yardimina sasirmasina Croco>mihawk gibi yorumlamak ne kadar dogru?

Neden ki. Ben 2 ornek sunuyorum. Ikisi de spesifik kaciyor diyorsun. Hicbir rakibe Croco dogrudan dalmiyor. Hep sinsice. Oyle Mihawk'in slashlarini falan blokladi gibi anlatiyorsunuz. Sacma. ( tekrar edim. Kilicci deelim)
Anlamadığın nokta Mihawk Daz'ı çok iyi tanıyor yani Daz o ara Mihawk'ın slashını engelledğinde ''Patronun emri'' tarzında konuşuyor ve Mihawk gelip bunun ismini söyleyerek onu kesiyor. Daha sonrasında ise Croc geliyor ve Mihawk'ı durduruyor. Onun dışında Chopper'ın en iyi savunma tekniği o Croc ise gelip kanca ile dümdüz karşılıyor. Hem de sinsice diye mangaya bakmadan mı yorumluyorsun bilmiyorum ama adam önünden geliyor doğruca. Mihawk WB'ye saldırırken Dof'a ''Onunla aramızda ki farkı ölçeceğim'' tarzında konuşarak saldırıyor. Yani Dof'u kendiyle bir nevi bir görüyor Dof ise Crocodile'a gel beraber iş yapalım, ortak olalım tarzında konuşuyor. MF de ise bu karakterler sürekli birbirleriyle çatışma içine giriyorlar karakterler kendi aralarında birbirlerini yanlarında ki kişilerle bir görüyorken. Fanların bazılarını aşırı derecede yüceltmesi sana göre bayağı doğru olsa gerek.
Luffy'nin Croco'ya verdiği tepkiye ve Mihawk'a verdiği tepkiye de bakalım o zaman.
Bakalım Luffy ne yapmış da Croc'a MF de göster de görelim? Sadece Croc'un WB saldırısı sırasında kancayı G2 artı su ile gelip zar zor durduruyor. Hani iki yıl önce normal yumruklarla kazanıyor dediğiniz Luffy de bu oluyor. Mihawk da ise öncesinde görüyor kesileceğini ve vazgeçiyor bu neyi kanıtlar? Mihawk Luffy'i öldüreceğini ima edip Shanks'dan özür dilemesine rağmen doğru düzgün bir hasar bile veremiyor Luffy'e yani bunun üzerinden Mihawk'ı övmeye kalkıyorsun? :D

Fanların bazılarını aşırı derecede yüceltmesi sana göre bayağı doğru olsa gerek.
Fanlari gibi yonko seviyesi gormuyorum. Ama croco ile esit ya da asagi da degil. Kilic durdurma niye bi kistas. Daz ile sanki carpistilar. Tekledi gecti. Sasirmasi tamamen "neden Luffy'e yardim ediyor bu Croco" diyorum. Ve fikrimin arkasindayim. Buggy'den sonra en zayif olarak goruyorum. (Su anlik) Doffy ortaklik teklif etmesi seviyesini yukseltir mi? Adamim ol demeye getirdi daha ne.

Gider mangaka oyle boyle abartir. Crocoya h haki falan basar new erada, gaara gibi kumlari falan cins cins kontrol eder. O vakit Croco'ya saygim artar. Ama su anlik Buggy ustu olmasi disinda pek bi ehemmiyeti yok benim icin

Bakalım Luffy ne yapmış da Croc'a MF de göster de görelim? Sadece Croc'un WB saldırısı sırasında kancayı G2 artı su ile gelip zar zor durduruyor. Hani iki yıl önce normal yumruklarla kazanıyor dediğiniz Luffy de bu oluyor. Mihawk da ise öncesinde görüyor kesileceğini ve vazgeçiyor bu neyi kanıtlar? Mihawk Luffy'i öldüreceğini ima edip Shanks'dan özür dilemesine rağmen doğru düzgün bir hasar bile veremiyor Luffy'e yani bunun üzerinden Mihawk'ı övmeye kalkıyorsun?
Zar zor mu? :D Mihawk ile dövüşmeye yemeyen Luffy rahatlıkla Croco'yu karşısına alabiliyor. Demek onu rahatlıkla yeneceğine inanırken, Mihawl'dan fellik fellik kaçıyordu. O hasar konusuna gelirsek rahatlıkla dağ kütlesindeki buzu kesen adam nedense Luffy'e saldırıları pek etki etmedi. Luffy'nin o zaman için Croco'yu yenmesi ne kadar mantıklı ise bu da o kadar mantıklı işte.

Ben yinede Croco'yu güçlü bir şekilde döneceğine inanıyorum ama o atarlı halleri gücünü göstermiyor. Croco'nun karşısına Kaido da çıksa korkmazdı.

Alabasta'da ki Croco ile MF'de ki Croco çok farklıydı ya. 2 yıl önce ki Zoro'nun şansı yok ama şu an ki Zoro alırdı.

Croco, Mihawk kilicini durdurdu diye ondan ustun ya da denk mi oluyor? Mama tankliyan Chopper=yonko o vakit. Croco alayina sinsi saldirdi. Hepsini biraz biraz hazirliksiz yakalandi. Akainudan tut, mihawkina kadar. (Kilicci deelim)

Diger mevzu. Croco Luffy 2 kere kesti. Luffylerin seri basindan beri en zorlandigi bosslardandir. Belki en cok yara aldiklari arc o arcti. Zoro'nun Croco karsisinda sansi dahi yoktu.

Diger mevzular. Croco Buggy'den (belki moria da var) sonra en zayif shichi. Su goturmez bir gercek.
Vista Mihawk durdurur*
Oo Vista Mihawk ile denk.Mihawk Balon.
ChopperBM durdurur*
Oda sıvadı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık