Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Orayi bile anlamamissin be MW yani seriyi takip etmediginden diyeceğim ettiğini biliyorum işine gelmiyor demek ki:D

Orada Croc diyor ki "Mantikli bir adam oldaydim burada olur muydum?" diyor. Bunun sebebi ise Shichiler denizcilerle beraberdi Wb komutanlari ise ittikaflariyla beraber gelmişti. Fakat Croc Shichi olmamasina rağmen sadece tek başina, kendine güvenerek oraya geldi ve Denizciler, Shichiler ve WB ile uğraşti. O yüzden "Mantikli biri olsaydim burada olur muydum?" diyor.

Yani istediğin gibi anlamada ustasin yine.:hhh:

Öyle zaten ne zaman bir sey yazsam en az biri geliyor.:D
Ahaha cidden ne diyorsun şu açıklama sonucunda nereye vardın hiçbirşey.Crocodile genel manada mantıklı biri olmadığını kabul ediyor işte.Savaş için öyleydi savaştan sonra düzeldi gibi birşey sıkmayacaksın değil mi çok saçma olur. :/ Başkasının savaşına gelmiş o da Wb ile dövüşmek için yoksa kaçmayacak bir kere bu çok mantıklı evet.Wb olmasa kaçmamak.Ve böyle bir savaşa geldiğinde hükümet için suçlu olmasına rağmen birde Wb tayfasına saldırıyor.Düşman sayısını arttırıyor.Croco dediği gibi mantıklı değil mantıklı olsa tek başına eskiden tokat yediği beyazsakalı indirmek için hamle yapmaz.Doffy'e öyle laflar söylemez.İşin komik yanı sen bu mantıksız hareketleri argüman olarak alıyorsun sanki işe yarar bilgi gibi. :D

Timsah kardeş, bu konuda senle hemfirikiriz, @NALAKA Timsah haklı.
Haklı ya da haksız tartışması yapmıyorum ki forumun sıkıntısı o zaten .s ben orada başka bir yere vurgu yaptım. @Sir Crocodile kendi gördüğü kısımlara vurgu yapıyor. Mesela o Doffy nin korktuğunu söylüyor bende başka bir bakış açısı tarafından yorumluyorum. Şu anda o haklı ben haklı tartışmasına girmiyorum ki ... Şu durumda o da haklı olamaz bende .s

Zekasıyla onu yönlendirebilecek kapasiteye sahip bence. Reis zaten algı operasyonlarını sever.

Bknz: Dressrosanın tekrardan alınması.
Reyiz IDye bilerek girdi, şimdi gelen ajanlar da ona suikaste uğradı süsü verecek ve yeni Im sama olma yolunda ilerleyecek reyiz. Artık dünyayı yönetmeye başlıyor hadi bakalım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 9)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık