Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Brook'u nereden esinlendiği belli miydi yada bununla ilgili forumda birşeyler yazılmış mıydı ? Ben hatırlayamadım.

Şöyle birşey gördüm tesadüfen izlemedim.Ama bulgar filmiymiş beni şaşırtan ise ismi.

https://www.imdb.com/title/tt0278827/

Ve gemiyle baston da afişte görünüyor.:hoo: Merak ettim bakacağım valla.
Afişte ki baston ve kılıç ayrı ayrı çizilmiş. Oda bu iki eşya ve silahı tek bir silah olarak birleştirip Brook'un silahı yapmış ''Baston kılıç'' olarak. Yine iyi yürütmüş :)

@Millennium Wizard Sanırım Brook'un seride ki orjinal hikayesini yürütmüş buradan. Yani yolculuk sırasında kaptanın hastalanıp ölmesi, daha sonrasında kaptanın kendisi olarak devam etmesi işleniyor heralde. Resimlerde hasta yatan biri var yatakta sanırım bu Rumbar korsanlarından Yorki.

@Millennium Wizard Sanırım Brook'un seride ki orjinal hikayesini yürütmüş buradan. Yani yolculuk sırasında kaptanın hastalanıp ölmesi, daha sonrasında kaptanın kendisi olarak devam etmesi işleniyor heralde. Resimlerde hasta yatan biri var yatakta sanırım bu Rumbar korsanlarından Yorki.
Olabilir detayını araştırmadım zaten bugün gördüm.Açıklamada bile iki satır yazıyor geçiştirmişler.

Edit : Şimdi incelemesine şöyle bir baktım.Kaçırılmış prensesle bol mizah diyor ulan ya.:hhh:Ve tabii korsanlar.

Son düzenleme:
İnsanlar cidden bayağı karakterleri küçümsemeye başlamış. İleride demek ki bayağı eğleneceğim konu bulabileceğim.

Mangaka bile karakterleri daha güçlü getireceğini söylüyorken. Milletin bu gazını anlamıyorum...

Crocodile da Daz da farklı seviyelerde gelirler. Bunun mesajını pek çok yerde verdi. En çok da ID ve MF de fakat hala millet alabasta naraları atıyor. Marineford'a bakın deyince de ''Ya o çok saçma bir arcdı, hebele hübele'' diye sayıklıyorlar. Alabasta'yı Oda çizdi de Marineford'u amca oğlu mu çizdi?

En kolayından size şöyle anlatayım, ID de suçluların kendi hapishanelerinde bazı liderleri var. ID'nin kendi arasında kuralları desek daha iyi olur. Yani bunu şurada gördüğünüz şu iki adamın Daz Bones'a o şekilde bakıyor oluşu bu sebeptendir. Hem de hapishane de çaylak olmasına rağmen bu durum yaşanıyor.

Şurada ise ID mahkumundan yeni gelen çaylakların odanın patronuna karşı gelmemeleri gerektiği söyleniyor.

Diğer tarafta yine Daz Bones'ın olduğu katı görüyoruz. Luffy 3. kat da iken ''Kavruldum hadi gidelim'' derken bu adamlar bir üst kat da işkence görüyorlardı. Daz Bones da ise sıfır tepki var. Tabi hepsi dayanamıyor ve bu sahneyi görüyoruz.

Neyse küçümsemeye devam... :D

Arkadaşlar sizce Akainu mu yoksa Kizaru mu? Bence Kizaru daha bir güçlü geliyor meyveden dolayı siz ne dersiniz?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 20)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık