Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Savaşa girip yiyorsanız benimle savaşın diyen bir adamın kaido’ya bir şey verdiğini düşünmüyorum:D
Aynı şekilde kaido bir şey alıp ikna olabilecek birisi de değil.
Shanks poneglif vermiş olsa luffy’ye ve kaptanına ihanet etmiş olur.
Kaido neden gelmedi Mf'ye o zaman? WB'yiddurdurmaya gidiyor Shanks'tan niye çekinsin? Poneglif değil belki değerli bir meyve veya bilgi de vermiş olabilir.

Savaşa girip yiyorsanız benimle savaşın diyen bir adamın kaido’ya bir şey verdiğini düşünmüyorum:D
Aynı şekilde kaido bir şey alıp ikna olabilecek birisi de değil.
Shanks poneglif vermiş olsa luffy’ye ve kaptanına ihanet etmiş olur.
Niye ihanet etmiş olsun yav. D. olan Teach bile beklenen kişi değilken Kaido poneglif ele geçirse ne olur.

Yani alenen Şenks Kaidoya vermiş küsküyü diyorsun ?
Shanks karşısındakine baskı kurabilen birisi.
Kral haki ile harmanlayıp karşısındakini mental olarak ezebiliyor.
Wb’ye işlememişti bu. Giriş yaparken kral haki bile baskı kurmaya çalışıyordu hatırlarsan.
Oda’da diyor zaten ezici ve karşı konulamaz olduğunu. Shanks kaido’ya geçit vermemiştir.
Kaido’da seni ezerim bücür gibisinden çıkışmıştır sonra şimşekler gökler falan derken kaido şimdi sahip olduğu yarayı almıştır diye düşünüyorum.
Ha dersin ki anlaşmışlardır kaido’ya bir şey vermiştir kaido’da tamam abicim anlaştık wb’ye selam söyle dedi dersen saygı duyarım:D
Niye ihanet etmiş olsun yav. D. olan Teach bile beklenen kişi değilken Kaido poneglif ele geçirse ne olur.
Hacı kaido illa kk olmak zorunda değilki.
O poneglif için kaç kişi ölür. Kaptanının mirasının bir anathar parçasını vermiş oluyorsun piskopat bir katile. Tamamen shanks’e ters bir hareket.

Shanks karşısındakine baskı kurabilen birisi.
Kral haki ile harmanlayıp karşısındakini mental olarak ezebiliyor.
Wb’ye işlememişti bu. Giriş yaparken kral haki bile baskı kurmaya çalışıyordu hatırlarsan.
Oda’da diyor zaten ezici ve karşı konulamaz olduğunu. Shanks kaido’ya geçit vermemiştir.
Kaido’da seni ezerim bücür gibisinden çıkışmıştır sonra şimşekler gökler falan derken kaido şimdi sahip olduğu yarayı almıştır diye düşünüyorum.
Ha dersin ki anlaşmışlardır kaido’ya bir şey vermiştir kaido’da tamam abicim anlaştık wb’ye selam söyle dedi dersen saygı duyarım:D

Hacı kaido illa kk olmak zorunda değilki.
O poneglif için kaç kişi ölür. Kaptanının mirasının bir anathar parçasını vermiş oluyorsun piskopat bir katile. Tamamen shanks’e ters bir hareket.
Şenks neyin baskısını kuruyor allasen :D Efsane mükemmel öyle böyle değil diye övülen kral hakisi Wbye üstün gelemiyor mesela.Kral hakileri denk işte.Kaido desen onda da deli gibi kral haki vardır.Üstünlük kurma falan hava cıva yani.Ya bilgi verdi ya pone verdi ya da Reyiz Wb şu yoldan gitti diyip kandırdı :D

Şenks neyin baskısını kuruyor allasen :D Efsane mükemmel öyle böyle değil diye övülen kral hakisi Wbye üstün gelemiyor mesela.Kral hakileri denk işte.Kaido desen onda da deli gibi kral haki vardır.Üstünlük kurma falan hava cıva yani.Ya bilgi verdi ya pone verdi ya da Reyiz Wb şu yoldan gitti diyip kandırdı :D
İyi ne diyim öyle diyorsan:/

Ben Luffy'i ana karakter sanıyordum ama.
Şaka bir yana Zoro tıpkı Sanji gibi arc içinde geçmişi öğrenilince bitecek bir karakterken nasıl serinin ana karakteri,seçilmiş soyun şu anki temsilcisi,dünyaya barışı getirecek olan ve hikayesi serinin son sayılarında ancak ortaya çıkacak karakterin önüne koyuyorsun.
Şunu okurken gerçekten üzüldüm lan. Ön plana çıkması gereken arcta adamı öyle bir hale soktu ki mangaka insanlar böyle düşünebiliyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 48)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık