Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kağıt üstünde haklısın ama pratikte öyle değil işte.

Eğer haklı olsaydın...

Luffy,Zoro,Sanji fanı olan insanlar burada saatlerini harcamazlardı savunmak için.Gerçek bir korkudan bahsetmiyorum elbette.Sanal olandan sanal ortamda olandan bahsediyorum.Valla öyle diyorsun ama bu forumu görüyoruz işte burada her duygu yaşanıyor Luffy kazanınca sınav kazanmış gibi sevinen tek yiyince üzülen her duygu mevcut burada.Gerçek hayatımıza taşımayacak noktaya kadar ciddiye alıyoruz çok fazla.Ben de dahil.

O yüzden kişinin sanal alemdeki eğlencesi açısından gayet canını sıkan,sinirlerini bozan,rüyalarına giren bir durum olabilir.Takıntı haline getirenler olabilir.Yahu kaç kişi rüyamda op gördüm diyor forumda haberin yok mu ? :)

Eğlence ve hobi açısından insanlar için önemli ki insanlar uğraşıyor bazı konularla.Yoksa o konu 1000 sayfa olmaz genel tartışma kısa sürede sıfırlanmazdı.
Anladım. :good:

Rüyada görmek mesele değil ya. Millet neler neler görüyor. :/ Sayfalarca tartışmak da mesele değil, hepimiz bunun için buradayız zaten. Yalnız bana çok garip geliyor o kadar büyük bir takıntı haline getirmek. Gerçekten söylediğin gibi bir durum varsa-ki var aslında- yazık yani o kişilere ne diyeyim :S

Anladım. :good:

Rüyada görmek mesele değil ya. Millet neler neler görüyor. :/ Sayfalarca tartışmak da mesele değil, hepimiz bunun için buradayız zaten. Yalnız bana çok garip geliyor o kadar büyük bir takıntı haline getirmek. Gerçekten söylediğin gibi bir durum varsa-ki var aslında- yazık yani o kişilere ne diyeyim :S
Zeytin yagına bak hele, tüm pislik senden çıkıyor sonra pür pak olup köşeye çekiliyorsun. Ne tartışıyonuz bu arada ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 10)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık