Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Farklı boyut değil ki mesele. Mesela Şiru birini görünmez yapsa onu görür mü veya o Şiruyu görür mü?

Olabilir bak. Peki görünmez yaptığı adam görür mü?
Valla absürt fantastik bir seri olmasa görünmez olan birinin normalde etrafını da görememesi lazım derdim ama kestiremediğimiz şeyler var.

Karışmak şöyle dursun, keyifle ailecek takip ediyoruz kokuların izini. Ki zaten tatmin olmuşum ben.
Zoro pek edemiyor.
Muhahah konu ellerinizden öper gençler. Bu arada hala iki üç yorum gördüm, tiç ikinci meyveyi verir elmasın hala şansı var minvalinde, hala umut var :D
Luffy'nin rakibi en güçlü iki meyveyi yemiş, serinin iki numarası nasıl aşağı kalır gibi. ejaıdsahjy

Yoo çok tatlılar bence. Küçükken iple dolayıp iki taraftan çekerek can çekişmelerini izlemek çok keyif verirdi bana. Severim yani xd
Kingin kayıp çocuğu musun be adam? Bu nasıl bi işkence hazzıdır? Apartman yengeleri kovalayasıca, şemsipaşapasajındasesibüzüleşice seni. :/
Zamanında meyve sadece Nami'yi Usopp'tan almak ve banyo dikizleme aktivitelerinde kullanıldığı için ne desek manasız.
Reisin yarasına basma :(

Shiliew'in meyve tam operasyon meyvesi. Herifler Marijoes'dan tutun Marine HQ'nun bahçesine kadar girse kimsenin ruhu duymaz. Böyle bir sahne görürüz belki ilerde.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık