Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Efsane. Bunun kadar iyi olmazdı ama keşke Mihawk'ta haki yok ss leri de olsa :flaugh:
Bence onlar olsa buna bin çekerdi. Hani Yonkou Luffy'e tek atamaz ifadesi, kulağa o zaman için çok imkansız gelmiyordu en azından. Ama Mihawk da haki yok ifadesi nereden tutsan elde kalan bir şey bence :ehe:

http://www.korsanfan.com/konu/925-spoiler-yorumları.7323/page-129#post-1057659
Sadece bir örnek, trollemeyi bırak artık. Zoro fanlığı gözünü kör etmiş.

Tartıştığımız esnada yaptığın gibi lafı başka ve alakasız yerlere çekmeye çalışıyorsun gene... Mihawk Haki yok derken Jinbe'de Haki yok, Ace'te Haki yok, BB'de Haki yok diyenler de vardı, onlar senin gözüne batmıyor da sadece neden Mihawk batıyor? Kuyruk acısından ötürü, nasıl ki başka birisi Sanji ile Zoro aynı seviyede değil diyince ben buna itiraz edince sen Zoro fanlığı algısından ötürü benim ona yazdığım şeyleri Sanji > Zoro demişim gibi algılaman ile bu aynı şey.

Sen zaten Big Mom Kek Adası Arc'ta inecek diyenler arasında yer almış birisin, genelde Mihawk fanları o tarafta yer almışlar ve ağır şekilde seriyi anlamadıklarını belli etmişlerdi, senin böyle iddialara giripte kazanman pek mümkün değil o sebeple.
O bahsettiğin kişi benim eskiden Sanji fanı olduğumu bilmeden bir şeyler yazmıştı. Cevap yazınca bir şey demedi. Onun haricinde de "herkes" diyebileceğim kadar çok kişi bana fikirlerin çok saçma, sen trollsün falan demiyor.

Ace, BB ve Jinbe şu anki konu olmadığı için onlardan bahsetmiyor olabilir miyim acaba? Üstüne bunlarda haki yok demek yine Mihawk'ta haki yok demekten daha mantıklı bir iddia. Üçü de (Teach'i yami say) Mihawk kadar güçlü değil.

Sen daha önce Sanji>Zoro demiştin. Dünkü konuda da ödülü yüksek olan daha güçlüdür demiştin. Şunu demedim demeyi bırak artık.

Evet, Mom düşecek dedim. Ama eski yazdığım mesajlara bakabilirsin. Mantık çerçevesinden baktığımda Mom düşmez, ama Oda bu şekilde işlemiyor. Saçma sapan bir şeyler olur ve düşer falan diyordum. İşler düşündüğüm kadar mantıksız gitmedi ve sonuçta Mom düşmedi. Zaten seninde farkedeceğin gibi, Luffy Big Mom ile dövüşse tek yer diyen birinin, olaylar mantık çerçevesinde akarsa Mom düşer demesi pek mümkün değil.

Not: Mantık çerçevesinden kastım, Oda torpili olmadan. Big Mom kimyasal silahın saldırısını yer, üstüne tamatebako elinde patlar, gelen misafirler akbaba gibi Luffy tarafına geçer, Mont Dor'un defterindeki hayvanlar kaçar, Linlin'in kendi tayfasından bile ona ihanet edenler olur yani normalde hepsinin aynı anda olması mümkün olmayacak olasılıkların hepsi bir araya gelir ve Mom öyle düşer diyordum. Neyse ki düşmedi. Sonuçtan memnunum.

Bu arada ek bir bilgi.Görünmez adam romanındaki görünmez adam da kötü bir kişilikti.Absalom gibi sapıklıktan bozma serseri değildi.Cinayet işleme üzerine planlar yapıyordu.Mangakanın bunu Shiryuu gibi birisine vermesi de o açıdan tam uyuyor.Belki de yeni göndermelerden bir tanesi.

Shanks ve Kid baba oğul olabilir teorisi var. Ikisinin de sol kolu yok. Ikisinin de sol gozlerinde yara izi var. Ikisi de kizil saç. Aralarinda 16 yaş var. Kid in hedefi shanks a saldirmak. Hayirsiz baba diyerek.

@Eustass Captain Kidd

La bir bırak yakamı.:D Temelde anlatmaya çalıştığım şey Dof'un tripleri. Arkadaşlar da abartmaya çalışıyor bir o kötü şeyler yaşadı gibisinden. Corazon ile mizaçları farklı olsun bu karakter oluyor zaten. Onun o acıdan çıkardığı ders başka Dof'un ki başka. İkisi de temelde aynı acıyı yaşamış ama.

@Eustass Captain Kidd

La bir bırak yakamı.:D Temelde anlatmaya çalıştığım şey Dof'un tripleri. Arkadaşlar da abartmaya çalışıyor bir o kötü şeyler yaşadı gibisinden. Corazon ile mizaçları farklı olsun bu karakter oluyor zaten. Onun o acıdan çıkardığı ders başka Dof'un ki başka. İkisi de temelde aynı acıyı yaşamış ama.
Yahu sen adamına göre sahne mi yorumluyon :D Kişi kendi acısını bilir.Ne bilir Luffy ne yaşamış başkası ne yaşamış.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 22)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık