Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Luffy'nin saldırılarının Kaido'ya hiç etki etmemesini hala aklım almıyor. Umarım Kaido'nun meyve gücünden veya b.hakinin aşırı gelişmiş bir versiyonundan kaynaklanan bir şeydir bu. Yoksa gidişat rezalet olur la. Şuan Luffy kime böyle abanırsa abansın etki bırakır, bırakmalı. Güç seviyelerinin bir anlamı kalmıyor öbür türlü. Hiç etkilenmemek nedir anasını satayım torununa sırtını çiğneten dede rahatlığında karşıladı yumrukları.
Saldırıları etki etti yaa adam sarhoştu ama dövüş bitttiginde ayıldım diyodu:flaugh:

Bu kidd'in çevresinde metal yoksa nasıl dövüşüyor acaba. Ben bu tür meyveleri sevmiyorum. Treso da altını kontrol ediyordu filmde. Çevresinde altın yoksa çöp.

Bu kidd'in çevresinde metal yoksa nasıl dövüşüyor acaba. Ben bu tür meyveleri sevmiyorum. Treso da altını kontrol ediyordu filmde. Çevresinde altın yoksa çöp.
Kendi metalini taşıyordur eşek değilse. Magnetodan dolayı kiddin meyvesine hayranlık var. Kandaki demiri çekiyordu filmde, ki kidd onu yaparsa hemoglobin diye bir şey kalmaz oksijen yetmezliğinden ölür.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık