Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Luffy'nin hata yapıp tek yemediği ne malum? Belki aklında Tama var o sıra dövüşe odaklı değil.
WB için yonkolar da ayrı bir saygı duyuyor. Kaido ölmeyi nasıl başardı diyor, aklı almadığı için delleniyor. Yani yaşlı maşlı adam en güçlüydü. Savaşta Akainu ona öldürücü darbeler vurabiliyorsa şimdi Kaido ile de dövüşebilir.
Kafasını başka yöne çevirmiş adamlarla, bütün gücüyle Kaidoya (hemde sarhoş halinde yakalamışken) dalan adamı bir mi tutuyorsun. Adam karşısında, bakıştığı heriften tek yiyor.

Haki bile kullanamayan adamın en güçlü olduğunu mu düşünüyorsun gerçekten sen? Öyle ise tartışmamızın pek bir manası olduğunu düşünmüyorum. Ki o haline bile göğüs delinmesi falan eklediler.

Kafasını başka yöne çevirmiş adamlarla, bütün gücüyle Kaidoya (hemde sarhoş halinde yakalamışken) dalan adamı bir mi tutuyorsun. Adam karşısında, bakıştığı heriften tek yiyor.

Haki bile kullanamayan adamın en güçlü olduğunu mu düşünüyorsun gerçekten sen? Öyle ise tartışmamızın pek bir manası olduğunu düşünmüyorum. Ki o haline bile göğüs delinmesi falan eklediler.
Haki kullanamıyorsa Logia meyvesine nasıl zarar veriyor?

Luffy'nin belaya bulaşmak için lanete ihtiyacı yok ama belaya bulaşma oranını boostladığını anlatmak için mantıklı bi çıkarım.

Haki kullanamıyorsa Logia meyvesine nasıl zarar veriyor?
La adam önünden gelen kılıcı göremicek kadar tükenmiş. Uykusunda Ace tekleyen adam ne hale gelmiş. Marco bile ağzıyla söylüyor bunu. Hiç kullanamıyor manasında demedim. Tükenme noktasında herif. Ace dibinde idam ediliyor adam bir h.haki basamıyor iş Luffye kalıyor falan. Sen hala iyi durumda mı diyorsun :/

Amiral yonkou denkliğini savunacaksanız yine savunun ama savunma yaparken Wb örneğini vermeyin. Zararlı çıkarsınız.

Tartışmanın arasına dalmış gibi olacak ama yazayım dedim. Bilmiyorum konuşuldu mu yada fark edildi mi? Sanırım Luffy'nin taşıdığı kılıç laneti'nin etkisini gösterdi.

Şu son bölümde olanlar ile birlikte buna emin oldum diyebilirim. şimdi;

Burada Luffy,Tama'yı doktora götüreceğini söylüyor. Demirci abi şuan sakin, hatta istekli ve diyor ki; dikkat et, işte benim arkadaşlarım ile karşılaşırsan sana yardım ederler falan filan, bunu bir aklımız da tutalım.

Ve şimdi olay başlıyor. Luffy 2. nesil lanetli kılıcı alıyor. Adam panikliyor ve ona dokunmamasını söylüyor.Bu da tamam.

İşte asıl noktaya geldik. Adam oldukça panikledi ve kılıcın Luffy'i lanetleyeceğini söylüyor ve işaretlediğim yere bakın, ilk başta sakince Luffy'nin, Tama'yı götürmesine bir şey demeyen adam, bir anda Lanetleneceksin ve eğer Tama'ya bir şey olursa seni affetmem diyor.

Veee Tama'ya ne oldu?

Tabi ki sadece Tama da değil, tayfanın başı belaya girdi, kurtulsalar bile Kaido oldukları yeri yaktı ve Luffy yenildi. Bütün bunlar bir anda oldu, Hawkins bizimkilerin orada olduğunu bilmeden Kaido'yu oraya yolladı falan filan, yani anlayacağınız kılıcın laneti baya baş gösterdi.
Tayfanın başına gelen musubetlerden bir diğer sorumlu da o zaman Zoro desene..:D

La adam önünden gelen kılıcı göremicek kadar tükenmiş. Uykusunda Ace tekleyen adam ne hale gelmiş. Marco bile ağzıyla söylüyor bunu. Hiç kullanamıyor manasında demedim. Tükenme noktasında herif. Ace dibinde idam ediliyor adam bir h.haki basamıyor iş Luffye kalıyor falan. Sen hala iyi durumda mı diyorsun :/
Valla adama 1000 tane darbe vurdular anca öyle tükendi bilemiyorum. :oops:

Her neyse hükümetin amiralden güçlü bir iki adamı çıkacaktır muhtemelen. Teach'i falan silelim istiyorsan IM-sama? diye geziyorlar. Öyle bir durum olursa Yonko > Amiral diye düşünürüm. Aksi takdirde denizciler ve hükümet çöp oluyor. Sağlam Yonko gelse tek başına bitirebilecek demek ki herifleri.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 11)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık