Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Neden öyle diyecekmişim ki göz var nizam var. Israrla anlatıyorum biri mantıksız der biri ne saçmalıyorsun der. Git baştan oku o zaman fb sini vizyonunu bilmem nesini... burada o kadar tartışma oluyor ben bir kişiye bile böyle sözler söylemedim. Şimdiye kadar da aman Dof çok iyi de demedim yani .... Selimde akıyor ya :D
Yok yok emin oldum ben iyice. Sen Dofy'ciğine bakınca böyle görüyorsun onu. Başka izahı olamaz. :D

Keşke benim ülkemde de muhalifleri öldürmek yerine köle yapsalar. Tam yaşamalık ülke olur kyaaaa Dof yönetsin bizi :D

Dur lan ben mualiftim...
Lan sanırsın karşı parti tarafısın. Adamlar öldürmek yerine kullanıyor, nefret yerine unutturup halkın isyan etmesini önlüyor. Halk liderini seviyordu. Rebecca ile ben mi dalga geçtim?

Bayağıdır Dof konusu olmuyordu ya Dofcular kadar bende formumdan bir şey kaybetmemişim. :D

Yahu Dof'un ailesi yukarıya gidince 1 gün olsun eski ülkelerini arayıp sormuş mu? ''Siz napıyonuz? Yeni kral sizi iyi yönetiyor mu?'' diye. Yok adamlar yukarıya gidince sefa sürmüşler lay lay lom. Sonra Dof'un keyfi istedi diye adam ülkeyi işgal ediyor. O senin dediğin gibi olmuyor ya yapma. :D

@Daredewill

O öyle bir şey değil olum. Violet Dof'a doğrudan adıyla hitap ettiği için mangaka aralarında farklı bir bağ var tarzında açıklama yapmıştı. Bu öyle bir şey olduğunu kanıtlamaz. :D

Yav ağlarsın sızlarsın ülke elden gitti diye anlarım da adamlar ülkenin gerçek sahipleri.Hakkını geri almak için döndüklerinde koruyamazsan topraklarını bu adamlara dış kapının mandalı muamelesi yapamazsın.Biz çok iyiydik onlar geldi zulmetti gibisinden.

O bakımdan mangaka durumu çok taraflı ve masalcı bakış açısıyla göstermiştir.

Doffy para istiyor çek git ülkeyi bana teslim et diye güzellikle konuşuyor ilk başta.Ama yok.

Eee boş bulduğun ülkeye konmuşsun.Adam hakkını geri aldığında da topraklarını koruyamayacaksan zırlayıp durmayacaksın.Kral dediğin taht kavgasında topraklarını koruyup kral olabildiği sürece kraldır.Dof ailesi orayı tesadüfen seçmiyor ki korsan saldırısı denilebilsin sadece.Buna taht kavgası demek çok daha doğru olur.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 16)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık