Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Konu Violet de değil bu arada Dof. Köleci dof. Bok gibi ülke dressrosa

Ulan ülkeden olmayanlar köle olmuyor mu djdkdkdkdk yav ne kadar saçma şeyler söylüyon sen hem ülkeden de bir sürü vardı. Ulan adam ülkedeki gorili bile köle yapmış sen ne anlatıyon kakdkffk
Tamam güney bir şey demiyorum hem kendin soruyorsun cevabını da veriyorsun sonra bana ne anlatıyorsun diyorsun? Olum sen benim anlattığımı anlıyor musun ki konuşuyorsun.... Oyuncakların çoğu kimlerden oluşuyor halktan mı değil? O zaman kalkıp Dof halkına köle muamelesi yapıyor diyemezsin kısaca bu okey?

Ona az mı haki bastı lan, ada kadar kafes açtı. Her teknik senden bir şey götürür. Sınırsız ve karşılıksız güç mü var?
Aynen, meyve güçleri karşılıksız değil. O yüzden uzaydan çağırdığın meteoru kement ile tutturup çekiyorsun yeryüzüne. Dalga mı geçiyorsun olm :D Bir tane emare göster bana bir. Enerjinin korunumundan girme :D Burası op op

Riku'nun fakirleştirdiği krallığı adam zengin yaptı. Her yerden para akıttı, yol yaptı. Köle evinden 1 günde kazandığı parayı Riku 1 senede kazanamaz.

Tamam güney bir şey demiyorum hem kendin soruyorsun cevabını da veriyorsun sonra bana ne anlatıyorsun diyorsun? Olum sen benim anlattığımı anlıyor musun ki konuşuyorsun.... Oyuncakların çoğu kimlerden oluşuyor halktan mı değil? O zaman kalkıp Dof halkına köle muamelesi yapıyor diyemezsin kısaca bu okey?
Hahahaha çoğunluk yoksa köle yapmıyor demek mi halkı :( ki çoğunluk olup olmadığı ds belirsiz he. He bide gladyatörler var kendi halkından. Ölene kadar savaşmaya zorlanan. Savuncam diye saçmalamayalım lütfen azcık mantık ya

Gamma'dan sonra bütün gücünün %5'i falan kaldıydı işte. Gerçi karışık ya bu işler. Önce bir kuklası falan gitti, sonra kafese de devasa haki bastı falan...
Adam resmen tüm ülkeye karşı kendini handikapa sokmuş. İşte ülkesini vadan hayinlerinden korumak için bir kralın tutumu bu olmalı. Çok yaşa Kofty sama

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık