Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Dragon karakterine göndermede bulunuyordum yanlış anlama.Bence gel vazgeç bu Dragon sevdasından sonra çok üzüleceksin gibi beklentiler çok yüksek çünkü. :D

Ayrıca resim hiç komik değil. :( Seride karakterler ne diyorsa doğrudur öyle kabul ediyordunuz en son.Doffy eğer zincirlerini tutuyorum dediyse tutuyordur.Bu kadar basit.
Ay bide ısrar ediyor ya kıyamam :D

Kim öyle diyormuş :D Dofun her dediğini doğru kabul etsek ne komik olurdu seri zuhahahaha

Zagret günlerine geri dönmelisin artık hazin son yaklaşıyor İmu-sama kapıda :D

Luffy'nin kaçabilirim lafını kabul ediyorlardı mesela adam seçmiyorlarsa karakterlerin dedikleri doğru oluyor. :)
Bir karakterin kendini övmelerini ne ciddiye alcam la.

-Fujiyi alırız :))
-Bu veletler kim ki :))))
-Tsuru sama Fuji baba bana yardım etmedi ühühühü

-Sen benim kim olduğumu sanıyorsun tabi ki filoya kafa atıcam
-Zouya ateş edin :))
-Biri beni ne zaman çıkarıcak burdan ühühühü

Herkes kendini bişi sanıyor sonra yargı dağıtıyorlar böyle :D

Bir karakterin kendini övmelerini ne ciddiye alcam la.

-Fujiyi alırız :))
-Bu veletler kim ki :))))
-Tsuru sama Fuji baba bana yardım etmedi ühühühü

-Sen benim kim olduğumu sanıyorsun tabi ki filoya kafa atıcam
-Zouya ateş edin :))
-Biri beni ne zaman çıkarıcak burdan ühühühü

Herkes kendini bişi sanıyor sonra yargı dağıtıyorlar böyle :D
Hata payı her zaman olur hiçbirşey %100 demiyoruz burada elbet.Yüksek oranda doğru olabileceğini ihtimali olduğunu söylüyoruz.Ayrıca her zamanki gibi çarpıtmışsın Fuji'yi alırım zorda olsa yazmasını yüreğiniz kaldırmıyor değil mi ? Hemen çoğul konuşuyorsun. :D

Jack orada ben amiralden korkacak kadar zayıf adammıyım demek istiyordu aslında.Çoğu kalburüstü karakterin durumu öyle onu anlasanız çok daha iyi olacak ama araya korkutacak fark koymayı çok seviyorsunuz siz. :S

Ben G4=Amiral gibi bir şey iddia etmiyorum. X amiral savunma-saldırı olarak Luffy'den tabi ki daha iyi durumda. İki gömlek fark var çünkü arada. Lakin iki gömlek fark olsa bile Luffy bu gücüyle amirale hasar verebilir. Sen diyorsun ya G4 Luffy ile amiral arasında ciddi bir savunma farkı vardır. Ben de Luffy'nin amirale hasar vereceği düşüncesinden yola çıkarak şunu söylüyorum. Amirale hasar veren G4, Kaido savunma yapmamasına rağmen yarı zoan formunu kullanmamasına rağmen işlemiyor. Burdan çıkacak sonuç da amiralle yonkou arasında ciddi savunma gücü farkı olduğudur. Wb savunma yapmadı diye magma yonkouyu deler geçer imajına kapılma o yüzden. Bu işin savunma boyutu. Diğer kulvarları değerlendirmeden sorayım.
Amiraller bu savunmayı ne ölçüde aşabilecek ?
Ben senin dediğini anladım zaten.Benim dediğim bu bölümün G4 Luffy ve amiraller arasındaki güç farkının(Her kulvarda) daha büyük olduğunun kanıtı gibi.Yani Aka'nın magma saldırısı G4 Luffy'nin saldırı gücünden çok daha sağlam olabilir gibi geldi bana.O yüzden hasar veremez dediğin durum olmaz gibi.

WB'nin kafasının bir kısmını vermesi yanıltmıyor beni.Orası dediğin gibi zaten WB'de savunma yapmadı.Yaptığını düşünelim.Aka bu sefer o kadar öldürücü bir darbe vuramazdı ama yine inletecek kadar sağlam bir hasar vermiş olurdu bence.Ve WB ve Kaido'yu savunma olarak değerlendirirsek ne kadar fark olabilir ? Kaido fersah fersah önde değildir heralde ? Yani Aka Kaido'ya da o zaman öldürücü bir darbe vuramazdı ama az az hasar vererek devam ederdi.

Hatayı payı her zaman olur hiçbirşey %100 demiyoruz burada elbet.Yüksek oranda doğru olabileceğini ihtimali olduğunu söylüyoruz.Ayrıca her zamanki gibi çarpıtmışsın Fuji'yi alırım zorda olsa yazmasını yüreğiniz kaldırmıyor değil mi ? Hemen çoğul konuşuyorsun. :D

Jack orada ben amiralden korkacak kadar zayıf adammıyım demek istiyordu aslında.Çoğu kalburüstü karakterin durumu öyle onu anlasanız çok daha iyi olacak ama araya korkutacak fark koymayı çok seviyorsunuz siz. :S
''WE''
Hem ben dese ne farkeder. Dofun sözlerini ciddiye zaten almıyorum ki az önce gördüğün gibi :D

''WE''
Hem ben dese ne farkeder. Dofun sözlerini ciddiye zaten almıyorum ki az önce gördüğün gibi :D
Bu çeviriyi çok mu aradın bu nedir.Bu çevirinin yanlış olması lazım zamanında çok tartışmıştık çünkü oradan hatırlıyorum ancak şu an arayamayacağım.Ciddiye almıyorum dediğine göre de uzatmaya gerek yok pek iflah olacak gibi durmuyorsun çünkü. :(

Bu çeviriyi çok mu aradın bu nedir.Bu çevirinin yanlış olması lazım zamanında çok tartışmıştık çünkü oradan hatırlıyorum ancak şu an arayamayacağım.Ciddiye almıyorum dediğine göre de uzatmaya gerek yok pek iflah olacak gibi durmuyorsun çünkü. :(
Her zaman baktığım site :D

@Monkey D. Dragon
Dof sözünün eri çıktı şimdi hakkını yeme. Kendisinin zinciri olsa da hala zincirleri tutmaya devam ediyor.
Şimdi de İd nin zincirlerini elliyor :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 12)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık