Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Denizcilerde komutan seviyesinde kişiler yoktu MF'de ama Mihawk, Doflamingo gibileri de ölüm savaşı verirse 2 Yonko devrilirdi bence. Sonu Denizciler için de kötü olurdu elbette. Bu sefer kayıp verilirdi.

Denizciler derken shicileri işin içine katmıyorum. Katmamak da gerek işin aslı. Denizci oluşumu dediğin 3 amiral+Filo amirali+5-10 koramiraldir. Ötesi değil.

Denizciler kaç yonkou eder bilmem de teke tekte hepsini de çok fena öttürürler. Öyle böyle değil hani.

Edit: 2 tanesine bile kafa atma potansiyeline sahipler hatta.

Son düzenleme:
Moria Ryuma'yı nereden tanıyordu acaba? Belli ki Wano'ya gitmiş ama ne yaptı acaba orada? Kaido'yla ilk orada mı savaştı, yoksa intikam almaya mı gitti?
Bu OP'nin kitabı çıkmalı. Böyle haftada 16 sayfa resim, birkaç satır yazıyla bu kadar geniş karakter havuzunu tamamen açıklaması imkansız gibi.

Garp bu lafı sempatiden söyledi demek bence doğru olmaz. Adam orada diyor ki; eğer onu almaya çalışırsak, baya kişi kaybederi ve şuanda bu yapılacak şey değil. Shakky, Luffy lere o sizden 100 kat güçlüdür diyor. Adam hala canavar gibi haki çıkartıyor. Kizaruyu bildiğin orada kitledi, Kizaru geçemedi Ray'i. Mesela Ray öyle yada böyle Kizaru ya saldırdı ve çocukları almasını engelledi, Kizaru alsaydı o zaman ray'i ama alamaz işte. O yüzden ben Garp'ın lafının gerçeği yansıttığını düşünüyorum.
Kizaru bence yaşlı Ray'dan güçlüdür ama bi zahmet 2 dkda geçemesin orda.O Ray'a komutan seviyesi bile desek mf de gördük ki komutanlarda amiralleri bir süre tutabiliyor.O yüzden Shabondy'de Ray'in Kizaru karşısındaki performansı gayet olağan bir şeydi.Extra bir şey sergilemedi.O kadar kısa sürede yenilmesini beklemeyelim yani.

Mesela sen yaşlı Ray'i hangi seviyede görüyorsun ? Bana göre sağ koldan fazla etmez ama hadi amiral seviyesinde diyelim.WB tarafında fazladan 1 amiral gücü savaşın seyrini değiştirmeye(kazanmaya) yeter miydi ? Bence yetmezdi.Garp,Sengoku,Aok,Kizaru bunların sence savaşın sonundaki durumu nasıldı ? Ufak çaplı yaralar dışında pek bir şeyleri yoktu ki onlarda bu adamları çok etkilemez zaten.Yani bu 4 isimden birinin Ray'i nötrleyeceğini düşünsek bile geride daha 3 amiral var.

Ray'in Mf'de yapacağı en iyi iş 100 bin askeri bayıltmak olurdu. Bir ihtimal bir amiral alırdı ama o kadar hamlamış haliyle o da zordu.

Genç Wb ve genç Ray olsa senaryo taraflı olmasa işler çoook farklı olurdu ama ;)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık